Domovská stránka > J > Jak Vycistit Nabijeni Iphone?

Jak vycistit nabijeni iPhone?

Pro vyčištění konektoru stačí párátko opakovaně do konektoru strkat a snažit se veškerý nepořádek a prach dostat směrem ven. Pokud se vám to nebude dařit, můžete na párátko „navléct“ ubrousek či hadřík, který namočíte v čistém alkoholu.

Přečtěte si více

Jak Nabijet iPhone Iphonem?

Bezdrátové nabíjení

Připojte nabíječku k napájení. Použijte k tomu napájecí adaptér, který jste s doplňkem dostali, nebo jiný adaptér doporučený výrobcem. Položte adaptér na rovnou plochu nebo jiné místo doporučené výrobcem. Položte iPhone na nabíječku displejem nahoru.
Jak Vysusit Lightning konektor? Lightning konektoru

Vysušení iPhonu:

  1. Držte iPhone Lightning konektorem dolů a klepejte jím lehce o ruku, abyste odstranili přebytečnou tekutinu.
  2. Počkejte nejmíň 30 minut a zkuste ho nabít Lightning kabelem nebo ho připojit k Lightning doplňku.

Jak vypnout iPhone na tvrdo?

Podržte boční tlačítko spolu s libovolným z tlačítek hlasitosti, dokud se nezobrazí vypínací posuvník. Přetáhněte posuvník a počkejte 30 sekund, dokud se zařízení nevypne. Pokud zařízení přestalo reagovat, zkuste ho vynuceně restartovat. Jak opravit nabijeni iPhone? Jednoduchá oprava iPhone Vám pomůže – budete k tomu potřebovat samotný iPhone nebo iPad a obyčejné párátko. Následně stačí nejlépe iOS zařízení vypnout. Po vypnutí stačí uchopit párátko a nečistoty z otvoru pro nabíjení jednoduše vyšťourat. Sami budete jistě překvapeni, kolik nečistot se zde bude skrývat.

Kolik voltů má nabíječka?

Nabíjecí adaptéry s USB konektorem tzv. „USB nabíječky“ mají rozsah dodávaných proudů a od 1,5 A až do 3 A při napětí 5 V. Kolik energie spotřebuje nabíječka na telefon? Za předpokladu, že jedno nabití spotřebuje zhruba 0,01 kWh, nabíjí se každý den, aktuální cena elektřiny je 4,83 Kč za kWh a účinnost nabíječky budeme počítat na 70 %, nám vychází: Jedno nabití: 0,063 Kč Roční spotřeba: 23 Kč Když nabíjíte co dva dny: 11,5 Kč

Kolik bere nabíječka v zásuvce?

Nabíječku klidně nechte v zásuvce

Může vás to stát i 10x více energie, než je potřeba na jedno nabití telefonu. Stejně to platí pro nabíječky tabletů, foťáků i všechny další. Netopte si doma nabíječkou a radši ji po nabití ze zásuvky vytáhněte nebo používejte vypínací zásuvky.
Jaké napětí je na USB? Napětí na USB je 5 V.

Když to vezmeme v úvahu, jak casto nabijet telefon?

Předpokládáme, že chcete tipy pro prodloužení výdrže baterie:
Nejlepší je nabíjet telefon, když je nabitý na 40 % nebo méně. Tím prodloužíte životnost baterie. Je však důležité nenechat telefon úplně vybít - dobrým pravidlem je nabíjet jej, když dosáhne 20 %.

By Doti Kezal

Jak poznat VDSL? :: Jak instalovat hry na PC?
Užitečné odkazy