Domovská stránka > K > Kdo Mi Volal 956777955?

Kdo mi volal 956777955?

Opakovaně mi volá číslo 956777955. Poprvé jsem hovor nepřijala, protože Volala paní, která údajně zastupovala Českou Spořitelnu, znala moje jmén... Je to jedno z cool center nabízející služby (v tomto případě Čs.

Přečtěte si více

Kdo volal pro Iphone?

Identifikace a blokování hovorů

Systém iOS pak na volací obrazovce a v seznamu příchozích hovorů zobrazí identifikaci telefonního čísla z aplikace KdoMiVolal. Díky této skvělé funkci víte u neznámého čísla dříve, než příchozí hovor zvednete, zda si máte na číslo dávat pozor nebo ne.
A další otázka, jak nastavit můžu to zvednout? Jak aplikaci nastavit jako výchozí pro volání?

  1. Jděte do Nastavení telefonu a klikněte na Aplikace.
  2. Klikněte na ikonu Nastavení a vyberte možnost Výchozí nastavení aplikací
  3. U položky Volat vyberte Můžu to zvednout.
  4. Potvrďte a hotovo :-)

Může se také zeptat, jak blokovat nežádoucí telefonní číslo?

Pokud chcete zablokovat čistě jen telefonní číslo bez kontaktu, postup je jednoduchý:

  1. Otevřeme aplikaci Telefon.
  2. Zde v dolním menu zvolíme položku Historie.
  3. U daného čísla zvolíme modré „i“ v pravé části obrazovky.
  4. Poté sjedeme úplně dolů a klikneme na Zablokovat volajícího.
  5. Volbu potvrdíme tapnutím na Zablokovat kontakt.
Jak zjistit své telefonní číslo mobil CZ? Zda číslo patří do MOBIL.CZ najdete na stránce Kam volám.

Jak zjistit číslo SIM karty Iphone?

Číslo SIM karty naleznete na rubové straně plastové karty. Na této kartě je také možné dohledat kódy PIN, PIN2, PUK a PUK2. Jak zjistit telefonní číslo SIM karty T Mobile? Zdarma "zavolejte" *123#

Jak zjistit typ telefonu podle IMEI?

Otevřete prohlížeč a přejděte na IMEI.info. Zde zadejte své telefonní číslo 15místné číslo IMEI. Dokončete ověření captcha a klikněte na Check. Ukáže vám podrobnosti o telefonu, včetně modelu a čísla modelu telefonu. Jaký mobilní telefon si vybrat? Jaké jsou nejlepší značky mobilů?Můj žebříček

  • Samsung.
  • Apple.
  • Xiaomi.
  • Huawei.
  • Google.
  • Honor.
  • Oppo.
  • LG.

Jak overit telefon?

Zařízení Android je offline

  1. Na přihlašovací stránce Google zadejte své uživatelské jméno a heslo.
  2. Pokud se zobrazí obrazovka „Ověřte, že jste to vy“, klepněte na Další způsoby ověření Získat bezpečnostní kód z telefonu Android.
  3. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

By Alie

Jak vypočítat kompresní poměr? :: Jak najít osobu podle telefonního čísla?
Užitečné odkazy