Domovská stránka > J > Jak Titulky V Obraze?

Jak titulky v obraze?

Nejjednodušším způsobem, jak vložit titulky do videa, a to opravdu do obrazu, je zřejmě využití známého přehrávače VLC. Pokud nemáte, jen zadejte do vyhledávače, případně můžete zadat i celý název VideoLan. Ten umí videa nejen přehrávat, ale i konvertovat.

Přečtěte si více

Jak zapnout skryté titulky?

Velké procento pořadů České televize je opatřeno skrytými titulky. U programů, které mají teletext, jsou k dispozici na teletextové stránce 888. U ostatních programů jsou dostupné prostřednictvím systému DVB. Když to vezmeme v úvahu, jak změnit titulky? Webová aplikace Beey zvládá do několika minut přepsat audio soubor nebo video, a automaticky vytvořit text nebo titulky. Poradí si s češtinou i dalšími šestnácti jazyky. Hlavní výhodou je jednoduchost a rychlost výstupů. Službu, která je dostupná na webu beey.io vyvinula česká společnost Newton Technologies.

Jak nastavit na YouTube české titulky?

Přidávání titulků

 1. Přihlaste se do Studia YouTube.
 2. V nabídce vlevo vyberte možnost Titulky.
 3. Klikněte na video, které chcete upravit.
 4. Klikněte na možnost PŘIDAT JAZYK a vyberte svůj jazyk.
 5. Pod titulky klikněte na možnost PŘIDAT.
Podle toho, jak zapnout titulky na mobilu? Jestli MÁ titulky, tak je zapneš/vypneš v nastavení přehrávání. Musíš klepnut DO videa nebo ho zastavit, aby naskočily časová osa a ovládací prvky. Ikona jsou ty tři tečky nad sebou. Ťukneš na ni a vybereš/zapneš si příslušné titulky.

Může se také zeptat, jak se vkládají titulky?

Titulky k filmům na Titulky.com

Největší a nejznámější databáze titulků v Česku. Stahovat lze titulky k nejnovějším filmům i seriálům, které překládají nebo vlastnoručně vyrábí amatérští tvůrci titulků. Objevují se zde však titulky přímo z autorsky chráněných zdrojů (DVD, HBO…).
Jak získat titulky z videa? Nejjednodušší způsob, jak extrahovat titulky z MKV, MP4, AVI, VOB nebo jiných videí ve formátech SRT, ASS, je získat univerzální extraktor titulků, který si poradí s videi v různých typech formátů. Pokud také hledáte cestu k přidat titulky k videím , Snaž se MiniTool software.

Jak stáhnout titulky z videa?

Řešením může být softwarový nástroj Google2SRT. Pro jeho práci je nutné mít ve Windows instalované rozhraní Java. Umí nejen stáhnout titulky u zadaného videa (stačí zadat odkaz na video), ale také ho rovnou nechat zkonvertovat do standardního formátu SRT, který přečte většina videopřehrávačů. Podle toho, jak změnit jazyk na youtube? jazykYouTube

YouTube v televizi

 1. V aplikaci YouTube v televizi klikněte na Nastavení .
 2. Posuňte se k části Jazyk a poloha.
 3. Zvolte Jazyk.
 4. Klikněte na ikonu Upravit .
 5. Přejděte na vámi vybraný jazyk.
 6. Klikněte na tlačítko Potvrdit změnu.

Podle toho, jak zapnout automatický překlad?

Zapnutí nebo vypnutí překladu konkrétního jazyka

 1. Na počítači spusťte Chrome.
 2. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.
 3. Dole klikněte na Rozšířená nastavení.
 4. Klikněte na Jazyky.
 5. Vedle požadovaného jazyka klikněte na ikonu možností .
 6. Aktivujte nebo deaktivujte možnost Nabízet překlad stránek v tomto jazyce.

By Herzog

Jak opravit mobil který nelze spustit? :: Jak zapnout YouTube titulky?
Užitečné odkazy