Domovská stránka > J > Jak Zmrazit Instagram?

Jak zmrazit Instagram?

Přihlaste se k instagram.com z počítače. Z aplikace Instagram se účet dočasně deaktivovat nedá. Klikněte na svůj profilový obrázek vpravo nahoře a klikněte na Profil a pak na Upravit profil. Posuňte se dolů a vpravo dole klikněte na Dočasná deaktivace vlastního účtu.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, jak skryt instagram?

Na domovské stránce klepněte vpravo dole na ikonu vašeho účtu, čímž se přesunete na váš profil. Nyní si rozklikněte příspěvek, u kterého chcete vypnout zobrazování srdíček a zobrazení. Dále v pravém horním rohu klepněte na ikonu tří teček. Zobrazí se menu, ve kterém vyberte možnost Skrýt počet To se mi líbí. Pokud jde o to, jak smazat instagram odkaz? Jak trvale smazat účet na Instagramu?

 1. V prohlížeči si otevřete následující odkaz, který slouží pro mazání účtu.
 2. V případě, že nejste přihlášeni vás Instagram požádá o přihlášení se k účtu.
 3. Vyberte důvod smazání účtu.
 4. Zadejte své heslo k účtu.
 5. Potvrďte smazání kliknutím na tlačítko Trvale účet odstranit.
 6. Máte hotovo!

Můžete se také zeptat, proč si smazat instagram?

Nejnovější studie prokazují, že používání sociálních sítí zvyšuje deprese, úzkosti a pocity nespokojenosti sám se sebou. Obzvláště to pak platí pro Instagram, kde se srovnáváme s tzv. referenčními skupinami. Dříve platilo, že ve třídě nebo v našem okolí byl někdo „chytřejší“‎ nebo třeba „hezčí“‎. Jak si zmenit heslo na IG? Jak se dá změnit heslo na Instagramu?

 1. Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na svůj profil.
 2. Vpravo nahoře klepněte na a potom na Nastavení.
 3. Klepněte na Zabezpečení a potom na Heslo.
 4. Zadejte své současné heslo a potom nové heslo.
 5. Vpravo nahoře klepněte na Uložit nebo .

Také, proč mi nejde deaktivovat instagram?

Jediné co v Nastavení účtu udělat můžete je deaktivace. Musíte se přihlásit na www.instagram.com a přes ikonku nahoře vpravo přejít na váš profil, kliknout na Upravit profil vedle ozubeného kolečka. Dole pak najdete Dočasná deaktivace vlastního účtu. Jak Odhlasit Instagram z ostatnich zarizeni? Bohužel neexistuje žádná vestavěná funkce, která vám to umožní. Existuje však způsob, jak se odhlásit z Instagramu na všech zařízeních. Nebudete se muset odhlašovat z každého zařízení po jednom ani používat aplikace třetích stran. Vše, co musíte udělat, je změnit nebo resetovat heslo.

A další otázka, jak se odhlasit že vsech zarizeni instagram?

Jakmile se dostanete do svého profilu, klikněte na ikonu tří svislých pruhů Jakmile zadáte, vyhledejte „Nastavení“ na dně Nakonec můžete zavřít všechny účty «Ukončit všechny účty», klikněte na něj a zavřete účet telefonu, tabletu, PC nebo účtu, který jste nechali otevřený na jiném zařízení Jak opravit komentar na Instagramu? Nad fotkou nebo videem klepněte na (iPhone) nebo (Android). Klepněte na Upravit. Upravte, odstraňte nebo přidejte popisek příspěvku a potom klepněte na Hotovo (iPhone) nebo (Android).

Jak skryt co se mi líbí na Instagramu?

Instagram.com z mobilního prohlížeče:

Klepnutím na váš profilový obrázek vpravo dole přejděte na váš profil. Vlevo nahoře klepněte na Nastavení. Klepněte na Soukromí a zabezpečení. Pod Účet a soukromí zaškrtněte klepnutím políčko vedle Soukromý účet.

By Rodger

Jak se bránit proti spamu? :: Jak zakazat Cortanu?
Užitečné odkazy