Domovská stránka > P > Proč Nejde Připojit Tiskárna?

Proč nejde připojit tiskárna?

Pokud se počítač nemůže připojit k tiskárně, ne vždy je na vině chyba v softwaru. Doporučujeme vyzkoušet připojení tiskárny k různým počítačům. Zjistíte tak, jestli je problém s připojením jen u jednoho zařízení nebo u všech. Tiskárnu na chvíli odpojte od zdroje napájení a po několika minutách ji opět zapojte.

Přečtěte si více

Co dělat když nejde tiskárna?

Zkontrolujte, zda je tiskárna připojená k síti a nemá zapnutý off-line režim. Zkuste restartovat tiskárnu i počítač, odinstalovat a opětovně nainstalovat zařízení a ovladače. Pokud je tiskárna připojena přes USB kabel, zkontrolujte, zda je dobře zastrčený. Jak restartovat HP tiskárnu? Reset tiskárny

  1. stiskněte a přidržte tlačítko RESET přímo na tiskárně
  2. při tomto stisknutí současně stiskněte tlačítko COLOR START a rovněž podržte.
  3. čekejte 5 vteřin a uvolněte tlačítko COLOR START, následně i RESET.
  4. počkejte na automatickou konfiguraci.

Také, jak změnit tiskárnu z offline na online?

Vyberte Spustit > Nastavení > zařízení > tiskárny & skenery. Pak vyberte tiskárnu > Otevřít frontu. V nabídce Tiskárna zkontrolujte, že možnost Používat tiskárnu offline není zaškrtnutá. Jak připojit tiskárnu přes Wi-Fi? Pokud má vaše tiskárna displej, můžete v jejím nastavení přímo najít volbu WiFi připojení, vybrat bezdrátovou síť a tiskárnu k ní připojit. Buď budete moci zadat heslo přímo na displeji, nebo tiskárnu k síti připojit pomocí tlačítka WPS na WiFi routeru.

Jak zprovoznit tiskárnu?

Jednoduše zapojte USB kabel z tiskárny do dostupného portu USB na počítači a tiskárnu zapněte. Vyberte tlačítko Start a pak vyberte Nastavení >zařízení>tiskárny & skenerech. Vyberte Přidat tiskárnu nebo skener. Počkejte, než se vyhledají blízké tiskárny, pak zvolte tu, kterou chcete použít, a vyberte Přidat zařízení. Jak připojit bezdrátovou tiskárnu k WiFi? Krok za krokem

  1. tiskárna se nejprve připojí přes USB k počítači nebo notebooku.
  2. nainstalují se ovladače.
  3. při instalaci se vás to zeptá, zda chcete USB nebo WiFi připojení
  4. při volbě WiFi připojení začne tiskárna hledat WiFi a vypíše seznam.
  5. pak stačí najít svůj router, zadat heslo.

Jak propojit telefon s tiskárnou?

Jak se tiskne s operačním systémem Android

Nejdříve musíte zkontrolovat, že ve vašem mobilním telefonu máte aplikaci Google Cloud Print. Pokud ji nemáte, stáhnete si ji z Google Play. Poté proběhne spárování zařízení aplikace a tiskárny. Ty musejí být zapojené ve stejné síti wifi.
Tak proč mi nejde tisknout? Existuje několik možných důvodů, proč tiskárna nefunguje. Nejčastějším důvodem je, že tiskárna není zapnutá nebo připojená k počítači. Mezi další možné důvody patří nízká hladina inkoustu, zaseknutý papír nebo problém s ovladači.

Podle toho, co dělat když tiskárna netiskne barevně?

Pokud tiskárna netiskne barevně, můžete problém vyřešit několika způsoby. Nejprve zkontrolujte, zda je tiskárna nastavena na barevný tisk. Mnoho tiskáren má nastavení, které umožňuje tisknout černobíle nebo barevně. Pokud je tiskárna nastavena na černobílý tisk, zkuste ji změnit na barevný.
Pokud je již tiskárna nastavena na barevný tisk, další věcí, kterou je třeba zkontrolovat, je hladina inkoustu. Zkontrolujte, zda je ve všech barevných kazetách dostatek inkoustu. Pokud je v některé z kazet málo inkoustu, může to způsobit, že tiskárna bude tisknout černobíle.
Pokud je hladina inkoustu v pořádku a tiskárna stále netiskne barevně, další věcí, kterou je třeba zkontrolovat, je nastavení tiskárny. Některé tiskárny mají nastavení, které umožňuje tisknout ve stupních šedi. Toto nastavení způsobí, že tiskárna bude tisknout černobíle, i když je nastavena na barevný tisk.
Pokud jste zkontrolovali všechny tyto věci a tiskárna stále netiskne barevně, možná budete muset kontaktovat výrobce tiskárny a požádat ho o další pomoc.

By Jobye Laxminarain

Jak dlouho vydrží barva v tiskárně? :: Čím se plní laserová tiskárna?
Užitečné odkazy