Domovská stránka > J > Jak Připojit Nové Odběrné Místo?

Jak připojit nové odběrné místo?

Připojení nového odběrného místa

  1. Podejte u distributora Žádost o připojení Formulář žádosti naleznete na internetových stránkách příslušného distributora (ČEZ Distribuce, EG.D (dřívě EON Distribuce), PRE Distribuce)
  2. Uzavřete s distributorem Smlouvu o připojení

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, jak se přihlásit k Čezu?

Přihlášení do MŮJ ČEZ probíhá na základě zadání e-mailu a hesla, které jste si zvolili během registrace. MŮJ ČEZ je přizpůsobena pro rozlišení obrazovky 1024 x 768 pixelů a vyšší, a podporuje následující internetové prohlížeče: Chrome. Microsoft Edge. Kam poslat žádost o připojení ČEZ? Příslušný formulář také můžete vyplnit a naskenovaný jej odeslat na adresu [email protected] nebo poštou na adresu ČEZ Distribuce, a. s., Guldenerova 2577/19, 326 00 Plzeň.

Jak žádat o pripojeni elektřiny?

Nová přípojka elektřiny krok za krokem

  1. Podejte žádost o připojení u lokálního distributora.
  2. Obdržíte návrh smlouvy o připojení - podepište ji a odešlete zpět.
  3. Zaplaťte poplatek za připojení distributorovi.
  4. Připravte odběrné místo pro připojení
  5. Kontaktujte dodavatele elektřiny.
  6. Vyčkejte na montáž elektroměru.
Podle toho, jak ziskat odberne místo? Základní kroky pro připojení nového odběrného místa jsou:
  1. Žádost o připojení k distribuční soustavě, vyplnění a podání žádosti.
  2. Posouzení žádosti o připojení
  3. Uzavření smlouvy o připojení
  4. Vyřešení majetko-právních vztahů na budované plynárenské zařízení (budoucí majetkoprávní smlouva)

Jak připravit odběrné místo?

Vaše žádost o připojení by měla obsahovat údaje o odběrném místě. Konkrétně jsou to: velikost jističe, počet fází, druh odběru a vybavení konkrétními elektrickými spotřebiči. Tyto údaje by měly být uvedeny v projektové dokumentaci. Pokud si čímkoliv nejste jistí, raději se poraďte s elektrikářem. Jak se dovolat na ČEZ? Nová linka zdarma 800 810 820 je určena pro všechny zákazníky a zájemce o služby společnosti ČEZ Prodej, která dodává elektřinu a plyn 2,6 milionu zákazníkům.

Jak vyplnit žádost ČEZ?

Jak vyplnit smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny

  1. Korespondenční adresa. Adresa, na kterou budeme zasílat tištěnou korespondenci.
  2. Kontaktní údaje pro elektronickou komunikaci.
  3. Telefon.
  4. Specifikace odběrného místa.
  5. Vztah žadatele k nemovitosti.
  6. Předpokládaná spotřeba.
  7. EAN OM.
  8. Způsob připojení
Jak se přihlásit k odběru elektřiny? Vyplnění formuláře není složité, většinou stačí vyplnit jméno, bydliště a přesnou adresu odběrného místa, datum narození, stav elektroměru/plynoměru (vyčíslení koncových stavů měřidel), údaje o měřidle (výrobní číslo apod.) a nakonec přidat podpisy původního i nového odběratele.

Kam poslat výpověď ČEZ?

Vyplněné a podepsané dokumenty předejte společnosti ČEZ Prodej.

  1. On-line. Nejrychlejší způsob přepisu. Přihlásit se.
  2. Na kontaktním místě Objednejte se dopředu.
  3. Poštou. ČEZ Prodej, a.s. Guldenerova 2577/19. 326 00 Plzeň

By Alper

Jak dlouho trvá připojení elektřiny ČEZ? :: Co mám dělat když mi nejde internet?
Užitečné odkazy