Domovská stránka > J > Jak Zastavit Běžící Aplikace?

Jak zastavit běžící aplikace?

V případě aplikací třetích stran, které nejde zastavit (pokud ji zastavíte, automaticky se restartuje), můžete zkusit v sekci Nastavení-Aplikace použít volbu Vynutit ukončení. Jestliže daný program nepoužíváte, je další možností jeho odinstalace.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, proč padají aplikace na mobilu?

Padání mnoha aplikací způsobovala systémová komponenta Android System WebView respektive prohlížeč Google Chrome. Android System WebView je integrovaný prohlížeč, který pro vás otevírá stránky uvnitř aplikací. Co dělat když mi padají aplikace na mobilu? Odstraňování problémů s aplikacemi v telefonu

  1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
  2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení.
  4. V sekci Dostupné aktualizace vyberte, zda chcete aktualizovat všechny aplikace, nebo jen konkrétní aplikaci.

Může se také zeptat, jak aktualizovat android v mobilu?

Stažení nejnovějších dostupných aktualizací Androidu

  1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
  2. Dole klepněte na Systém. Aktualizace systému.
  3. Zobrazí se stav aktualizace. Postupujte podle pokynů na displeji.
Proč nejdou aktualizovat aplikace? Zkontrolujte způsob platby

Podívejte se, jakou platební metodu máte registrovanou v účtu a ujistěte se, že nevypršela, nebyla odmítnuta nebo neselhala. Pokud aplikace nelze aktualizovat a zobrazí se zpráva „váš účet je v App Storu deaktivován“, mohlo dojít k problému s vaší platební metodou.

Proč nefunguje aplikace Lidl Plus?

Na zařízeních, která jsou zcela bez služeb Google (u nás prodávaná zařízení od cca května 2020), prozatím není možné aplikaci Lidl Plus využít. Jak opravit aplikaci? Aplikace nefunguje správně.
Jedním ze způsobů, jak aplikaci opravit, je odinstalovat ji a znovu nainstalovat. Tím se často opraví případné poškození souborů, ke kterému mohlo dojít. Dalším způsobem opravy aplikace je vymazání její mezipaměti. To lze u většiny zařízení provést prostřednictvím nabídky nastavení. Nakonec můžete zkusit obnovit tovární nastavení aplikace. Tím se odstraní všechna data a nastavení spojená s aplikací, takže ji budete muset nastavit znovu od začátku.

Co dělat když aplikace Google pravidelně přestává fungovat?

Mnohým uživatelům ale i poté smartphone zobrazuje problémové okno s tím, že aplikace Google pravidelně přestává fungovat. V takovém případě může pomoci odinstalovat verzi aplikace Google, která chybu způsobuje. Tato služba je však v Androidu nativní, jak již zaznělo, a tudíž není možné ji smazat kompletně. Co dělat když iPhone nereaguje na dotek? Pokud váš iPhone nereaguje na dotyk, měli byste nejprve zařízení restartovat. Pokud to nepomůže, zkuste zařízení resetovat. Pokud iPhone stále nereaguje na dotyk, budete jej možná muset odnést do Apple Store nebo do autorizovaného servisu.

Může se také zeptat, jak najít odinstalované programy?

Pokud chcete najít seznam všech programů nainstalovaných v počítači, můžete použít Ovládací panely systému Windows. Za tímto účelem otevřete Ovládací panely a klikněte na odkaz "Odinstalovat program". Tím se otevře seznam všech programů, které jsou v počítači aktuálně nainstalovány.

By Florine Peloso

Proč mi nefungují aplikace? :: Jak otevřít Moje aplikace?
Užitečné odkazy