Domovská stránka > J > Jak Zastavit Reklamy Na Telefonu?

Jak zastavit reklamy na telefonu?

Vypnutí blokování reklam

 1. V telefonu či tabletu Android spusťte aplikaci Chrome .
 2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Informace .
 3. Klepněte na Nastavení webu.
 4. Vedle položky Reklamy klepněte na šipku dolů .
 5. Klepněte na Povoleno.
 6. Webovou stránku znovu načtěte.

Přečtěte si více

Jak zamezit reklamy?

Vedle reklamy:

 1. Ve Vyhledávání Google na telefonu či tabletu klepněte na. Proč tato reklama. Vypněte možnost Reklamy z adresy [název inzerenta].
 2. Na YouTube vyberte Informace. Přestat zobrazovat tuto reklamu.
 3. V Gmailu vyberte Informace. Řídit zobrazování reklam, jako je tato. Blokovat tohoto inzerenta.
Jak blokovat vyskakovací reklamy? Vyskakovací reklamy jsou nejhorší. Zablokujte je pomocí blokátoru Popup Blocker a už nikdy se nebudete muset zabývat nějakým otravným vyskakovacím oknem. Jedním z nejpopulárnějších blokátorů reklam pro Chrome, Safari a Firefox je AdBlock. Ten používejte k blokování reklam na Facebooku, YouTube a Hulu.

Jak zapnout AdBlock na mobilu?

Níže uvádíme příklad pro Google Chrome. Google Chrome - v pravém horní rohu klikněte na ikonu nastavení, vyberte záložku “Další nastavení” a v ní klikněte na “Rozšíření”. Na stránce sjeďte až dolů a zvolte “Získat nové rozšíření”. Zde vyhledávacího políčka napište Adblock a dejte “Přidat do Chrome”. Jak zabránit otevírání reklam? Blokování vyskakovacích reklam v prohlížeči

V nejrozšířenějším mobilním prohlížeči Chrome toho docílíte poměrně snadno – klepněte na tři tečky, dále na Nastavení a v něm najděte položku Nastavení webu. V podnabídce Vyskakovací okna a přesměrování se poté ujistěte, že přepínač máte v té správné poloze, tedy zapnutý.

Pokud jde o to, jak odstranit reklamy z xiaomi?

Jak zakázat osobní reklamní doporučení?

 1. Otevřete Nastavení.
 2. Přejděte do sekce Heslo a zabezpečení.
 3. Pokračujte do Soukromí.
 4. Dále otevřete Reklamní služby.
 5. Zde deaktivujte přepínač Přizpůsobená reklamní doporučení.
Jak zakázat reklamy v Google Chrome? Vypnutí blokování reklam
 1. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.
 2. Klikněte na Ochrana soukromí a zabezpečení Nastavení webu.
 3. Klikněte na Další nastavení obsahu. Reklamy.
 4. Vypněte možnost Blokovat reklamy na webech, které zobrazují obtěžující nebo zavádějící reklamy.

Co je personalizace reklam?

Personalizovaná reklama (dříve zájmově orientovaná reklama) je výkonný nástroj, který zlepšuje relevanci reklam pro uživatele a zvyšuje inzerentům návratnost investic. Ve všech našich službách pro majitele obsahu odhadujeme zájmy uživatele na základě toho, jaké navštěvuje weby nebo jaké používá aplikace. Pokud jde o to, jak se zbavit nevyžádané reklamy? Nevyžádané reklamy se můžete zbavit několika způsoby:
1. Použijte blokátor reklam. Blokátory reklam jsou programy, které blokují zobrazování reklam na webových stránkách. Jsou k dispozici pro většinu webových prohlížečů a lze je nainstalovat jako rozšíření nebo doplňky.
2. Používejte webový prohlížeč zaměřený na ochranu soukromí. Některé webové prohlížeče, například Brave, mají vestavěné blokátory reklam, které zabraňují načítání reklam.
3. Používejte službu DNS bez reklam. Služby DNS, jako je AdGuard DNS, blokují reklamy přesměrováním požadavků na reklamní servery na prázdnou stránku.
4. Používejte soubor hosts. Soubor hosts je systémový soubor, který mapuje názvy hostitelů na adresy IP. Přidáním záznamů pro známé reklamní servery do souboru hosts můžete blokovat reklamy na úrovni DNS.

Jak zabránit vyskakování reklam v prohlížeči?

Existuje několik možností, jak zabránit zobrazování reklam v prohlížeči. Jednou z nich je instalace blokátoru reklam, který zablokuje zobrazování většiny reklam. Další možností je zakázat Javascript, který zabrání zobrazování některých reklam. A nakonec si můžete nainstalovat rozšíření pro ochranu soukromí, které zablokuje některé reklamy a sledovací zařízení.

By Athena

Jak nahradit tabulátor? :: Co je interní Paměť telefonu?
Užitečné odkazy