Domovská stránka > J > Jak Konvertovat Word Do Jpg?

Jak konvertovat Word do JPG?

Microsoft Word neposkytuje funkce k extrahování stránek dokumentu jako obrázků JPG. Proto tuto funkci poskytujeme online pomocí naší bezplatné webové aplikace. Vyzkoušejte náš Word na JPG právě teď a uložte každou stránku dokumentu jako obrázek JPG.

Přečtěte si více

Jak převést soubor JPG do PDF?

Online převod souboru obrázku do PDF

Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte soubory do zóny přetažení. Vyberte soubor s obrázkem, který chcete převést do PDF. Aplikace Acrobat obrázek po nahrání automaticky převede. Přihlaste se a převedený soubor PDF stáhněte nebo sdílejte.
Jak rozšířit fotku ve Photoshopu? Stačí klasicky roztáhnout plátno, označit prázdné krajní plochy, zmáčknout Shift+F5, zvolit výplň Podle obsahu, OK a je to.

Také, v jakém poměru stran fotit?

Standardní fotografie se většinou vyrábí v ustálených velikostech a tomu i odpovídá nejlepší nastavení fotoaparátu. Poměr stran 4:3 zhruba odpovídá formátu fotografií 9x13 a 13x18. Výrazně oblíbenější je ale formát 10x15, popř 15x21, kterému ovšem lépe odpovídá poměr stran 3:2. Jak zvětšit obrázek před tiskem? V dialogovém okně Vzhled stránky klikněte na kartu Nastavení tisku a v části Náhled tisku proveďte jednu z těchto akcí:

  1. Pokud chcete výkres zmenšit, klikněte na Upravit naa zadejte číslo menší než 100.
  2. Pokud chcete výkres zvětšit, klikněte na Upravit naa zadejte číslo větší než 100.

Tak jak změnit velikost fotografie?

Jednou z nejpopulárnějších aplikací je „Image size“. Jakmile si ji stáhnete a vložíte do ní vybrané fotky, které chcete zmenšit, stačí už jen vybrat možnost změnit velikost. Požadovanou velikost či rozměry můžete zadat ručně prostřednictvím nejrůznějších jednotek jako jsou pixely, milimetry, centimetry či palce. Jak změnit velikost obrázku v MB? Odpovědí je aplikace Photo & Picture Resizer. Pomocí ní můžete změnit rozměry fotky podle požadovaných rozměrů, nebo využít přednastavených možností. Dále jde nastavit maximální velikost obrázku v megabajtech nebo kilobajtech, fotku ořezávat nebo otáčet.

Jak vložit obrázek do dokumentu?

Vložení obrázku do Wordu, PowerPointu nebo Excelu

  1. V dokumentu klikněte na místo, kam chcete vložit obrázek.
  2. Na kartě Vložení klikněte na Obrázky.
  3. Vyberte možnost, kterou chcete použít pro vkládání obrázků.
Jak vložit fotku do fotky Iphone? Do fotografie v iPhonu lze vložit fotografii několika různými způsoby. Prvním způsobem je otevřít fotografii v aplikaci Fotografie a klepnout na tlačítko "Upravit". Poté klepněte na tlačítko "Přidat" v pravém horním rohu. Tím se otevře vaše knihovna fotografií. Vyberte fotografii, kterou chcete vložit, a klepněte na tlačítko "Vybrat". Druhým způsobem je otevřít fotografii v aplikaci Fotografie a klepnout na tlačítko "Sdílet". Poté klepněte na ikonu "Zpráva". Tím se otevře nová zpráva s připojenou fotografií. Zadejte telefonní číslo příjemce a klepněte na tlačítko "Odeslat".

Také, jak vložit obrázek do jpg?

Chcete-li vložit obrázek do formátu jpg, otevřete jej v programu pro úpravu obrázků, například ve Photoshopu. Vytvořte novou vrstvu a vložte do ní obrázek. Změňte velikost obrázku podle potřeby a umístěte jej na požadované místo. Soubor uložte.

By Nels

Jak udělat ikonu z obrázku? :: Jak převést GPT disk na MBR?
Užitečné odkazy