Domovská stránka > J > Jak Konvertovat Soubory?

Jak konvertovat soubory?

Online převod do PDF

Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte soubor do zóny pro přetažení. Vyberte dokument, který chcete převést do PDF. Adobe Acrobat během chvilky dokument převede do PDF. Přihlaste se a převedený soubor PDF stáhněte nebo sdílejte.

Přečtěte si více

Jaký druh dokumentů má příponu AVI?

Audio Video Interleave, známější pod zkratkou AVI, je formát multimediálního kontejneru, uvedený firmou Microsoft v listopadu roku 1992 jako součást multimediální technologie Video for Windows. Soubory typu AVI mohou obsahovat zvukovou i video stopu, což umožňuje synchronní přehrávání videa a zvuku. A další otázka, co to je wav? WAV (případně WAVE) je zkratka a přípona pro zvukový formát Waveform audio file format, který vytvořily firmy IBM a Microsoft pro ukládání zvuku na PC.

Lidé se také ptají, jak preformatovat soubor?

Převod jednoho obrázku do jiného souborového formátu

 1. Klikněte na Uložit jako… a objeví se okno Uložení obrázku.
 2. V poli pro název změňte příponu souboru na tu, kterou používá souborový formát, do kterého chcete obrázek převést.
 3. Klikněte na Uložit a nový soubor se uloží v novém formátu.
Tak jak převést zfo do pdf? Aplikace FormFiller pro editaci ZFO souborů Stáhněte si aplikaci pro Windows, která vám umožní vyplňovat chytré formuláře. Vyhnete se tím vypisování tiskopisů a zrychlíte komunikaci mezi lidmi ve firmě nebo na úřadě. Formuláře snadno převedete do PDF nebo je uložíte jako ZFO soubor.

Může se také zeptat, jak převést na pdf?

Klikněte na tlačítko Uložit.

 1. Klikněte na kartu Soubor.
 2. Klikněte na Uložit jako.
 3. Do pole Název souboru zadejte název souboru, pokud jste tak již neučinili.
 4. V rozevíracím seznamu Uložit jako typ klikněte na položku Dokument PDF.
A další otázka, co je to zvukový formát? Formát kódování audia (někdy též formát komprese audia) je formát obsahu pro ukládání nebo přenos digitálního audia, používaný mimo jiné v digitální televizi, digitálním rádiu a audio a video souborech. Příklady formátů kódování audia jsou MP3, AAC, Vorbis, FLAC a Opus.

Co je to soubor FLAC?

FLAC (Free Lossless Audio Codec) je otevřený, zvukový, bezztrátový kodek. Používá lineární predikci pro konverzi zvukových vzorků do série malých čísel (tzv. reziduálů), která jsou efektivně uložena pomocí Golomb-Riceova kódování. Používá také RLE, které se ale reálně uplatní pouze u 8bitového rozlišení. A další otázka, co je to wma? Windows Media Audio (WMA) je formát komprese audia vyvinutý jako součást Windows Media. Původně byl určen jako náhrada za MP3 (které bylo zatíženo patenty a Microsoft musel platit za jeho začlenění ve Windows). Dnes spíše soupeří s formátem AAC.

Jak převést soubor do DOCX?

Jak převést DOC na DOCX

 1. Nahrajte DOC souborů a převeďte je na DOCX online.
 2. Zadejte parametry jako OCR a výstupní formát.
 3. Stisknutím tlačítka zpracování převedete DOC na DOCX.
 4. Stáhněte si vytvořené soubory (DOCX) a zobrazte je okamžitě.
 5. Pošlete odkaz ke stažení převedených souborů na e-mail.

By Katya Murthy

Jak převést do PDF a? :: Jak vybrat ERP systém?
Užitečné odkazy