Domovská stránka > K > Kde Najdu Odeslane Sms?

Kde najdu Odeslane SMS?

na webu se dá najít několik aplikací, které toto umí. Jinak ve zprávách vyberte v menu "Zobrazit složky", tady vidíte počet odeslaných zpráv. Jen je potřeba vždy poslední den v měsíci, nebo první vymazat odeslané zprávy (do kalendáře si nastavit upomínku). Ty které chcete zachovat můžete přesunout do "Mé složky".

Přečtěte si více

A další otázka, jak synchronizovat sms?

U oblíbeného Androidu stačí nezávisle na výrobci použít některou ze zdarma dostupných aplikací. U kontaktů a kalendáře by mělo (pokud máte synchronizaci zapnutou - Nastavení > Účty a synchronizace > Automatická synchronizace) dojít po přihlášení na novém zařízení k jejich automatickému stažení. Jak zkopírovat SMS zprávy? Po přihlášení k vašemu Gmailu máte rovnou možnost manuálně zazálohovat SMS zprávy, MMS zprávy a registr hovorů kliknutím na tlačítko „Zálohovat“, pokud však nechcete neustále na automatickou zálohu myslet, zaškrtnete položku „automatická záloha“. K tomuto kroku se váže podrobnější nastavení.

Jak kopirovat SMS z telefonu do telefonu?

Chcete-li text SMS zkopírovat nebo vložit, postupujte podle následujících kroků:

 1. Stiskněte možnost Zprávy.
 2. V rozhraní Zprávy vyberte cílovou konverzaci.
 3. Dlouhý stisk kopírovaného textu.
 4. V okně Možnosti zprávy klepněte na Kopírovat a zkopírujte celý text.
 5. Nebo klepnutím na Vybrat text zkopírujete část vybraného textu.
Proč neodchází SMS? Zkontrolujte, že váš operátor podporuje zprávy SMS, MMS nebo RCS. Zkontrolujte svůj tarif nebo zůstatek kreditu, jestli máte dost prostředků na posílání a příjem zpráv. Podívejte se, jestli máte signál. Zkontrolujte, jestli nemáte zapnutý režim letadla.

Jak posilat SMS přes data?

Když se neúspěšně pokusíte odeslat zprávu přes Wi-Fi či mobilní data, můžete si vybrat, jak ji chcete odeslat znovu:

 1. Spusťte na zařízení aplikaci Zprávy .
 2. Klepněte na ikonu možností Nastavení.
 3. Klepněte na Funkce chatu.
 4. Klepněte na Nedoručené zprávy odeslat znovu.
 5. Vyberte si, jak má být zpráva znovu odeslána.
Proč nejdou přijímat SMS? Ověřte zaplnění paměti vašeho telefonu a SIM karty.

Doporučujeme smazat některé SMS jak z paměti telefonu, tak z paměti SIM karty. Na SIM kartě jsou nejčastěji uloženy bankovní zprávy.

Jak nastavit SMS Iphone?

Jak nastavit SMS/iMessages

 1. V menu najděte „Zprávy“: Stiskněte Nastavení.
 2. Aktivujte iMessages:
 3. Aktivujte nebo deaktivujte potvrzení o přečtení:
 4. Aktivujte nebo deaktivujte možnost poslat jako SMS:
 5. Zadejte e-mailovou adresu:
 6. Dokončete:
Jak přeposlat kontakt? Kontakt lze předat několika způsoby:
1. Pokud používáte e-mailového klienta, jako je Outlook, Gmail nebo Apple Mail, můžete kontakt přeposlat jako přílohu e-mailu. Jednoduše otevřete kontakt, klikněte na tlačítko "Přeposlat" a zadejte e-mailovou adresu osoby, které chcete kontakt odeslat.
2. Kontakt můžete také exportovat jako soubor vCard (.vcf) a poté jej připojit k e-mailu. Tento způsob funguje s jakýmkoli e-mailovým klientem a je dobrou volbou, pokud chcete přeposlat více kontaktů najednou. Chcete-li kontakt exportovat jako vCard, otevřete kontakt a klikněte na tlačítko "Exportovat".
3. Nakonec můžete použít službu, jako je ContactShare, pro snadné sdílení kontaktů s ostatními. Pomocí služby ContactShare můžete pro kontakt vytvořit sdílený odkaz, který pak můžete komukoli odeslat. Příjemce si může zobrazit informace o kontaktu a dokonce si jej uložit do vlastního adresáře.

Jak přeposlat e mail?

Existuje několik způsobů přeposílání e-mailů. Jedním ze způsobů je vytvoření pravidla v e-mailovém klientovi, které bude automaticky přeposílat zprávy od určitého odesílatele na jinou e-mailovou adresu. Dalším způsobem je ruční přeposílání zpráv po jedné nebo po dávkách, a to výběrem zpráv a kliknutím na tlačítko přeposlat. A konečně, někteří poskytovatelé e-mailových služeb mají funkci přeposílání, kterou lze povolit na stránce nastavení.

By Sharl

Jak Zaheslovat přílohu emailu? :: Jak přeposlat SMS na jiný telefon?
Užitečné odkazy