Domovská stránka > K > Kde Najdu Nainstalované Aplikace?

Kde najdu nainstalované aplikace?

Zpravidla se k seznamu nainstalovaných aplikací dostanete tapnutím na ikonku situovanou v dolní liště hlavní obrazovky, skládající se ze 4 x 4 malých čtverečků, situovanou na obrazovce v dolní nabídce.

Přečtěte si více

Jak restartovat aplikací v iPhone?

aplikace

iPhone X a novější

 1. Na ploše přejeďte prstem od spodní části obrazovky nahoru a zastavte se uprostřed obrazovky.
 2. Přejížděním doprava nebo doleva najděte aplikaci, kterou chcete zavřít.
 3. Aplikaci zavřete vysunutím jejího náhledu nahoru.
Podle toho, jak restartovat aplikaci na iphone? Když aplikace na iPhonu nebo iPadu nefunguje podle očekávání, zkuste tyto kroky.
 1. Zavřete a znova otevřete aplikaci. Vynuťte zavření aplikace. Pak aplikaci otevřete znova a podívejte se, jestli funguje správně.
 2. Restartujte zařízení Restartujte iPhone nebo iPad.
 3. Smažte aplikaci a pak ji znova stáhněte. Smažte aplikaci.

Jak zastavit běžící aplikace?

V případě běžících aplikací, které nejde zastavit (pokud ji zastavíte, automaticky se restartuje), můžete v sekci Nastavení-Aplikace vyzkoušet použít volbu Vynutit ukončení. Pokud daný program nepoužíváte, je další možností jeho odinstalace. Jak najít Odinstalované programy? Klikněte na Start, zadejte ovládací panel, kliknutím na Ovládací panely otevřete Ovládací panely ve Windows 10. Klikněte na Programy -> Programy a funkce.

Tak co dělat když zařízení není kompatibilní s touto verzi?

Jak nainstalovat nekompatibilní aplikace?

 1. Běžte do nastavení a povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů.
 2. Stáhněte si balíček aplikace Market Helper (v Obchodě Play není z důvodů jeho obcházení, jelikož je balíček na stránkách autora, a rozborem kódu prošel, budeme mu věřit)
 3. Spusťte aplikaci Market Helper.
Jak obnovit Odinstalovaný program? Chcete-li obnovit odstraněný soubor nebo složku
 1. Otevřete Počítač klepnutím na tlačítko Start.
 2. Přejděte do složky, která slouží k obsahuje soubor nebo složku, klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na tlačítko Obnovit předchozí verze.

Co místo Google Play?

Alternativy obchodu Google Play pro aplikace Android:

 • Amazon App Store: Když hledáte alternativu k obchodu Google Play, Amazon App Store je jednou z nejlepších možností, jak začít.
 • GetJar:
 • 9apps.com.
 • Zrcadlo APK:
 • Apk4Fun.
 • APK Pure:
 • APK Genie:
Může se také zeptat, proč mi nejde spustit google chrome? Váš telefon či tablet Android možná nemá dostatek paměti, aby mohl stránky načíst, když jsou zároveň spuštěny další aplikace a programy. Postup uvolnění paměti: Zavřete všechny karty kromě té, na které je zobrazena chybová zpráva. Ukončete ostatní spuštěné aplikace a programy.

Proč nefunguje Google na mobilu?

zkuste aktualizovat aplikaci Google, je-li k dispozici. zkontrolujte, nemáte-li k dispozici celkovou aktualizaci svého telefonu. vymažte mezipaměť aplikace Google. zkuste vymazat také data aplikace Google.

By Kalli Launius

Jak otevřít Moje aplikace? :: Jak opravit pametovou kartu?
Užitečné odkazy