Domovská stránka > K > Kde Najdu Nainstalované Aplikace?

Kde najdu nainstalované aplikace?

Zpravidla se k seznamu nainstalovaných aplikací dostanete tapnutím na ikonku situovanou v dolní liště hlavní obrazovky, skládající se ze 4 x 4 malých čtverečků, situovanou na obrazovce v dolní nabídce.

Přečtěte si více

Jak restartovat aplikací v iPhone?

aplikace

iPhone X a novější

 1. Na ploše přejeďte prstem od spodní části obrazovky nahoru a zastavte se uprostřed obrazovky.
 2. Přejížděním doprava nebo doleva najděte aplikaci, kterou chcete zavřít.
 3. Aplikaci zavřete vysunutím jejího náhledu nahoru.
Podle toho, jak restartovat aplikaci na iphone? Když aplikace na iPhonu nebo iPadu nefunguje podle očekávání, zkuste tyto kroky.
 1. Zavřete a znova otevřete aplikaci. Vynuťte zavření aplikace. Pak aplikaci otevřete znova a podívejte se, jestli funguje správně.
 2. Restartujte zařízení Restartujte iPhone nebo iPad.
 3. Smažte aplikaci a pak ji znova stáhněte. Smažte aplikaci.

Jak zastavit běžící aplikace?

V případě aplikací třetích stran, které nejde zastavit (pokud ji zastavíte, automaticky se restartuje), můžete zkusit v sekci Nastavení-Aplikace použít volbu Vynutit ukončení. Jestliže daný program nepoužíváte, je další možností jeho odinstalace. Jak najít Odinstalované programy? Klikněte na Start, zadejte ovládací panel, kliknutím na Ovládací panely otevřete Ovládací panely ve Windows 10. Klikněte na Programy -> Programy a funkce.

Tak co dělat když zařízení není kompatibilní s touto verzi?

Jak nainstalovat nekompatibilní aplikace?

 1. Běžte do nastavení a povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů.
 2. Stáhněte si balíček aplikace Market Helper (v Obchodě Play není z důvodů jeho obcházení, jelikož je balíček na stránkách autora, a rozborem kódu prošel, budeme mu věřit)
 3. Spusťte aplikaci Market Helper.
Jak obnovit Odinstalovaný program? Pokud jste program odinstalovali a nyní jej chcete obnovit, musíte jej znovu nainstalovat. K tomu je třeba najít instalační soubor programu a spustit jej. Instalační soubor má obvykle podobu spustitelného souboru (.exe). Po nalezení a spuštění instalačního souboru postupujte podle pokynů k instalaci programu.

Co místo Google Play?

Alternativy obchodu Google Play pro aplikace Android:

 • Amazon App Store: Když hledáte alternativu k obchodu Google Play, Amazon App Store je jednou z nejlepších možností, jak začít.
 • GetJar:
 • 9apps.com.
 • Zrcadlo APK:
 • Apk4Fun.
 • APK Pure:
 • APK Genie:
Může se také zeptat, proč mi nejde spustit google chrome? Důvodů, proč nelze spustit prohlížeč Google Chrome, může být několik. Jedním z nich může být to, že stejný port, který se snaží použít Chrome, používá jiný program. Dalším důvodem může být, že antivirový software blokuje spuštění prohlížeče Chrome. Můžete zkusit dočasně vypnout antivirový software a zjistit, zda to problém vyřeší. Nakonec se ujistěte, že máte nainstalovanou nejnovější verzi prohlížeče Chrome.

Proč nefunguje Google na mobilu?

Google v mobilu nefunguje, protože není kompatibilní s mobilním operačním systémem.

By Kalli Launius

Jak otevřít Moje aplikace? :: Jak opravit pametovou kartu?
Užitečné odkazy