Domovská stránka > J > Jak Vypnout Procházení Pomocí Kurzoru?

Jak vypnout procházení pomocí kurzoru?

procházení pomocí kurzoru

Pohyb na stránce a výběr textu pomocí textového kurzoru

 1. V počítači spusťte Chrome .
 2. Vyberte ikonu možností Nastavení.
 3. V dolní části stránky Nastavení klikněte na Rozšířená nastavení Přístupnost.
 4. Zapněte možnost Procházet stránky pomocí textového kurzoru.

Přečtěte si více

Také, co mám dělat když mi nejde myš?

Jak vyřešit problémy s bezdrátovou myší?

 1. Zkontrolujte baterie a případně vložte nové.
 2. Pokud má myš vypínač, ujistěte se, že je přepínač nastaven na ON.
 3. Zkuste USB přijímač vložit do jiného USB portu.
 4. Restartujte PC.
Jak zapnout touchpad na Lenovu? Vyberte klávesu s logem Windows + I (velké i). Další možností je použít klávesu Windows + S. Zadejte touchpad . Vyberte možnost Zapnout nebo vypnout touchpad (klávesou se šipkou se pohybujte v seznamu dolů a výběrem Enter).

Jak zapnout klávesnici u notebooku?

Otevřete Správce zařízení přes »Start | Ovládací panely| Hardware a zvuk«. Poté klikněte na část nazvanou »Klávesnice« a zkontrolujte, zda je zde vůbec zařízení uvedeno, je aktivní a pracuje správně. Jak zapnout touchpad na notebooku Acer? Fn + F7 Přepnutí zařízení touchpad Slouží k zapnutí a vypnutí zabudovaného touchpadu.

Jak vypnout notebook Když nereaguje?

Jak vyřešit nereagující notebook? Mělo by fungovat to, že podržíte delší dobu vypínací tlačítko (delší dobu je něco mezi 4 až 10 sekundami). Což by mělo vést k tomu, že se notebook vypne (přijdete o cokoliv co jste měli rozpracované a neuložené) a po novém zapnutí se Windows/Linux kompletně znovu spustí. Můžete se také zeptat, jak si nastavit vlastní kurzor myši? Obrázek ukazatele myši (kurzoru) můžete změnit následovně:

 1. V systému Windows vyhledejte a otevřete položku Změnit vzhled ukazatele myši.
 2. V okně Vlastnosti myši klikněte na kartu Ukazatele.
 3. Kliknutím na tlačítko OK uložte změny.

Jak si opravit myš?

Jak opravit myš PC nebo notebooku, která nefunguje

 1. Zkontrolujte, zda není myš poškozená.
 2. Vyčistěte myš.
 3. Vyměňte baterie.
 4. Zkuste jiný port USB.
 5. Připojte myš přímo k USB portu.
 6. Použijte myš na vhodném povrchu.
 7. Aktualizujte ovladač.
 8. Uvolněte a znovu spárujte myš Bluetooth.
Lidé se také ptají, jak resetovat myš? V závislosti na typu myši můžete myš resetovat několika různými způsoby. Pokud máte bezdrátovou myš, můžete ji obvykle resetovat vyjmutím baterií a jejich vložením zpět. Pokud máte drátovou myš, můžete ji resetovat tak, že ji odpojíte od počítače a znovu připojíte. Některé myši můžete resetovat také stisknutím tlačítka na spodní straně myši.

Jak si Podsvítit klávesnici?

Klávesnici můžete rozsvítit několika způsoby. Jedním ze způsobů je použití podsvícení. Podsvícení svítí zpoza kláves a může být bílé nebo barevné. Některé klávesnice mají vestavěné podsvícení, které můžete zapínat a vypínat. Případně si můžete koupit samostatné podsvícení, které připevníte na zadní stranu klávesnice.
Dalším způsobem osvětlení klávesnice je použití podsvícených kláves. Tyto klávesy mají zabudované malé světlo, které osvětluje kryt klávesy. Podsvícené klávesy se skvěle hodí do zhoršených světelných podmínek nebo pro lidi, kteří chtějí, aby jejich klávesnice vypadala cool.
Nakonec si můžete koupit klávesnici s vestavěným LED osvětlením. Tyto klávesnice mají více barev diod LED, ze kterých si můžete vybrat. Některé mají dokonce speciální efekty, jako jsou pulzující světla nebo světla měnící barvu. Světla LED klávesnice jsou skvělá pro hraní her nebo pro každého, kdo chce své klávesnici dodat trochu elegance.

By Merla Florian

Jak přepnout na celou obrazovku? :: Jak dát ALZU do cestiny?
Užitečné odkazy