Domovská stránka > C > Co Je To Imap Přístup?

Co je to IMAP přístup?

Protokol IMAP umožňuje přístup ke svým e-mailům, ať jste kdekoli, z libovolného zařízení. Když čtete e-mailovou zprávu pomocí protokolu IMAP, ve skutečnosti si ji nestáhnete ani neukládáte do počítače. místo toho ho čtete z e-mailové služby.

Přečtěte si více

Jak funguje e mailová pošta?

Jak pracuje email

Technicky je to vyřešeno tak, že uživatel jmeno ma svoji emailovou schránku (tzv. mailbox) na počítači, který má adresu server.cz. Tento počítač je volně dostupný z internetu a říká se mu poštovní server. Na počítači server.cz běží služba, které se říka Mail Transfer Agent neboli MTA.
Jak nastavit IMAP Centrum CZ? V takovém případě musíte použít server svého poskytovatele připojení. Centrum.cz Protokol IMAP. Server příchozí pošty: imap.centrum.cz Port: 993 Zabezpečení: SSL # # # Protokol POP3. Server příchozí pošty: pop3.centrum.cz Port: 995 Zabezpečení: SSL # # # Odesílání pošty.

Může se také zeptat, jak nastavit smtp seznam?

SMTP se nastaví ve Vašem SupportBoxu. V nastavení schránky najdete záložku pro SMTP. Nezapomeňte si pro každou schránku nastavit SMTP zvlášť, protože máte ke každé schránce jiné přístupové údaje a heslo. Nastavení protokolu SMTP není povinné, ale určitě jej doporučujeme. Jak povolit sluzbu IMAP? 1.krok: Ujistěte se, že máte zapnutý protokol IMAP

 1. Otevřete Gmail na počítači.
 2. Vpravo nahoře klikněte na ozubené kolečko. Zobrazit všechna nastavení.
 3. Klikněte na kartu Přeposílání a protokol POP/IMAP.
 4. V sekci Přístup IMAP vyberte Aktivovat IMAP.
 5. Klikněte na Uložit změny.

Jak nastavit email od Seznamu?

AndroiduNastavení

Vyplňte nastavení pro příchozí poštu:

 1. Do pole Uživatelské jméno zadejte celou svou e-mailovou adresu.
 2. Do pole Ověření zadejte své přístupové heslo.
 3. Jako Server zadejte pop3.seznam.cz.
 4. Port zadejte 995.
 5. Typ zabezpečení zvolte SSL/TLS.
Co je typ účtu? Běžný účet – účet, který slouží především k snadnější hotovostní i bezhotovostní správě, manipulaci a hospodaření s finančními prostředky (převody, platby, vklady). Spořicí účet – účet, který slouží nejčastěji ke spoření nebo ukládání dočasně volných finančních prostředků s vyšším úročením.

Tak jak nastavit imap iphone?

IMAP

IMAP nastavení pro iPhone

 1. V iPhonu přejděte do Nastavení > Pošta, klikněte na Účty a poté na Přidat účet (ve výběru poskytovatele účtu vyberte Jiný > Přidat poštovní účet).
 2. Doplňte své jméno, emailovou adresu, přístupové heslo a popis nastaveného účtu.
Jak nastavit e mail? Klikněte na položku E-mail v internetu a poté na tlačítko Další. V dialogovém okně Přidat nový e-mailový účet vyberte možnost Microsoft Exchange, POP, IMAP nebo HTTP a poté klikněte na tlačítko Další. Nakonfigurujte nový e-mailový účet. Nový e-mailový účet můžete nakonfigurovat automaticky nebo ručně.

Jak si nastavit email?

Všechny programy pro správu emailů mají podobné nastavení připojení nového emailového účtu. Nejdříve musíte mít již email vytvořený. Pokud již máte založený email, nalezněte v emailovém klientovi položku nastavení > nastavení účtu > přidat účet > a následně zadávejte přihlašovací údaje viz.

By Boylston

Jak nastavit email od Seznamu? :: V jakém formátu ukládat obrázky?
Užitečné odkazy