Domovská stránka > J > Jak Otevřít Ke Čtení Chráněné Pdf?

Jak otevřít ke čtení chráněné PDF?

2Metoda 2 ze 5:Použití Adobe Acrobat (Známé heslo)

 1. Otevřete program Adobe Acrobat.
 2. Klikněte Soubor.
 3. Klikněte na Otevřít.
 4. Dvakrát klikněte na PDF, které chcete otevřít.
 5. Klikněte na ikonu zámku.
 6. Klikněte na Detaily Povolení.
 7. Klikněte na rámeček Způsob zabezpečení.
 8. Vyberte Bez zabezpečení.

Přečtěte si více

Jak otevřít soubor P7S Android?

Když poklepete na soubor P7S, může se zobrazit dialogové okno z operačního systému s uvedením, že „Nelze otevřít tento typ souboru“. Obvykle to znamená, že Microsoft Outlook Express není nainstalován v systému Android 6.0.1. Nebudete moci dvojitým kliknutím otevřít P7S, protože váš operační systém neví, co s ním dělat. Také, jak otevřít soubor pps v androidu? Řešení je jednoduché - příslušný soubor, u tebe tedy . pps, ulož normálně na úložiště (je jedno, jestli na vnitřní nebo na paměťovou kartu) a spusť přímo office a v něm ten soubor najdi a otevři. Já používám WPS Office, mám Android 4.4.2 .

Jak otevřít DOCX na Androidu?

V první řadě to jsou Google Dokumenty (Dokumenty, Tabulky, Prezentace, PDF Viever), Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote) a pak také v univerzálním balíku WPS Office, který dokáže otevřít téměř všechny formáty kancelářských souborů. Jak dát PDF na celou obrazovku? Chcete-li procházet stránky dokumentu, klikněte na obrazovku, na které je zobrazena stránka v režimu Celá obrazovka.

 1. Zvolte možnost Zobrazení > režim Celá obrazovka.
 2. Proveďte libovolné z následujících úkonů:
 3. Chcete-li režim Celá obrazovka zavřít, stiskněte klávesovou zkratku Ctrl+L nebo klávesu Esc.

Může se také zeptat, jak stahovat pdf?

Slunečnice doporučuje

 1. Adobe Acrobat Reader DC 2015.023.20053. 4.5. zdarma.
 2. PDFCreator 4.4.2. 2.5. zdarma.
 3. Foxit Reader 11.0.1. zdarma.
 4. Adobe Acrobat. zdarma k vyzkoušení
 5. PDF-XChange Editor Free 9.3.361. zdarma.
 6. Scan to PDF 2.50. zdarma k vyzkoušení
 7. PDF Editor 5.5. zdarma k vyzkoušení
 8. Calibre 5.41.0. 3.5.
Tak jak stáhnout pdf? Jak stáhnout Adobe PDF Reader DC
 1. Klepnutím na tlačítko STÁHNOUT (DOWNLOAD) přejdete na oficiální stránku stahování Adobe.
 2. Pokud nechcete mít žádné produkty McAfee, ujistěte se, že jste zrušili zaškrtnutí dvou volitelných nabídek, a poté klikněte na STÁHNOUT ACROBAT READER (DOWNLOAD ACROBAT READER).

Co znamená zkratka PDF?

Právě proto jsme vyvinuli Portable Document Format (lépe známý pod zkratkou PDF) – formát používaný k prezentaci a bezpečnému zasílání dokumentů, který je nezávislý na softwaru, hardwaru i operačním systému. Formát PDF je teď otevřený standard pod záštitou Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO). Jak zobrazit PDF v iPhone? Na iPhonu můžete soubory PDF zobrazovat několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je použití vestavěné aplikace Náhled, která je součástí iPhonu. Za tímto účelem jednoduše otevřete PDF soubor v aplikaci Preview a poté klepněte na tlačítko Sdílet v pravém horním rohu. V nabídce Sdílení klepněte na možnost Tisk a poté vyberte tiskárnu AirPrint. Tím se PDF soubor otevře v novém okně, kde si jej můžete prohlédnout.
Dalším způsobem, jak zobrazit PDF na iPhonu, je použití aplikace iBooks. Za tímto účelem jednoduše přidejte PDF do knihovny iBooks a poté jej otevřete v aplikaci. Můžete také použít prohlížeč PDF třetích stran, například Adobe Acrobat Reader nebo GoodReader. Tyto aplikace vám umožní prohlížet soubory PDF, psát k nim poznámky a dokonce i vyplňovat formuláře PDF.

Jak číst PDF v iPhone?

Existuje několik způsobů, jak číst soubory PDF na iPhonu. Jednou z oblíbených možností je použití aplikace iBooks, která je předinstalovaná ve všech zařízeních Apple. Tato aplikace umožňuje prohlížet, ukládat a organizovat soubory PDF na jednom místě. Další možností je použít aplikaci třetí strany, například Adobe Reader nebo GoodReader. Tyto aplikace nabízejí více funkcí než iBooks, například možnost anotovat soubory PDF, vyplňovat formuláře a další.

By Gareri

Jak se přihlásit bez hesla Win 10? :: Jak otevřít soubor PDF v Androidu?
Užitečné odkazy