Domovská stránka > C > Co Delat Kdyz Jsem Zapomněl Heslo Na Iphone?

Co delat kdyz jsem zapomněl heslo na iPhone?

Když nemůžete heslo změnit nebo resetovat

  1. Přejděte na iforgot.apple.com.
  2. Zadejte svoje Apple ID.
  3. Zvolte možnost resetování hesla a vyberte Pokračovat.
  4. Vyberte, zda chcete odpovědět na bezpečnostní otázky, obdržet e-mail nebo zadat svůj klíč zotavení.
  5. Obnovte heslo podle pokynů na obrazovce.

Přečtěte si více

Také, jak zrusit kód na iphone?

Vypnutí kódového zámku

  1. Přejděte do Nastavení a potom proveďte některou z následujících akcí: Na iPhonech s Face ID: Klepněte na „Face ID a kód“. Na iPhonech s tlačítkem plochy: Klepněte na „Touch ID a kódový zámek“.
  2. Klepněte na volbu Vypnout kódový zámek.
Jak zrušit zámek displeje? Chcete-li odstranit vzor obrazovky / PIN / zámek hesla, použijte následující kroky:
  1. Na Výchozí obrazovce se dotkněte Nastavení .
  2. Klepněte na Zabezpečení .
  3. Klepněte na Zámek obrazovky .
  4. V rozhraní Potvrďte vzor / PIN / heslo potvrďte uložený vzor / PIN / heslo.

Jak odstranit Apple ID z iPhonu bez hesla?

Jak odstranit Apple ID z iPhonu bez hesla?
Přepněte iPhone do režimu obnovení. U většiny zařízení iOS můžete současně stisknout a podržet tlačítko vypínač a Domů, dokud se nezobrazí ikona iTunes. Vyberte ve vyskakovací zprávě možnost „Obnovit“. Po obnovení iPhone bude vaše Apple ID také odstraněno. Tak jak odhlásit iphone bez hesla? Jak se odhlásit z Apple ID z iCloudu bez hesla

Pokud se potřebujete odhlásit ze starého Apple ID ze svého iPhone, můžete přejít na účet iCloud a vynutit odhlášení účtu pro všechna zařízení. Umožňuje vám odhlásit se ze starého Apple ID a přepnout na nové z účtu iCloud bez hesla.

Co delat kdyz mi nejde zapnout iMessage?

Na iPhonu:

  1. Vraťte se do nabídky Nastavení > Zprávy a zkontrolujte, že máte volbu iMessage zapnutou.
  2. Potom klepněte na volbu Odesílání a příjem, klepněte na „Použijte pro iMessage své Apple ID“ a přihlaste se svým Apple ID.
Co delat kdyz mi nefunguje iMessage? Pokud vám posílání nebo přijímání zpráv stále nefunguje, kontaktujte podporu Apple. Pokud vám nechodí SMS zprávy, obraťte se na svého operátora. Pokud jste přešli na telefon jiného výrobce než Apple, přečtěte si, jak deaktivovat zprávy iMessage.

Můžete se také zeptat, jak odblokovat zablokovany iphone?

Jak odblokovat iPhone pomocí režimu zotavení

  1. Připojte iPhone k Macu / PC.
  2. Otevřete iTunes a připojte iPhone pomocí synchronizačního kabelu.
  3. Jakmile bude iPhone připojený, vynuceně ho restartujte (návod najdetev našem článku o restartování iPhonu)
  4. Ve výběru zvolte, že chcete iPhone „Obnovit„
Co je to blokovaný iCloud? Blokovaný iPhone na iCloud

Tato služba je vázaná na váš účet na iCloudu a slouží pro případ, že vám telefon někdo ukradne. Můžete jej na dálku zablokovat a lokalizovat. Takto blokovaný iPhone vám nepojede s jinou SIM kartou než s tou, která je vázaná k tomuto účtu.

Jak odblokovat iPhone bez PC?

Pokud jste zapomněli přístupový kód pro iPhone na uzamčené obrazovce, můžete jednoduše využít výhody funkce Najít můj iPhone na iCloudu. Stačí si vypůjčit další zařízení od přátel a můžete přejít na iCloud.com a odemknout přístupový kód pro iPhone bez počítače.

By Gerhardt Rief

Která dioda se používá v Propustném směru? :: Jak se vypíná zámek aktivace?
Užitečné odkazy