Domovská stránka > J > Jak Obnovit Že Zálohy Iphone?

Jak obnovit že zálohy iPhone?

Přejděte do sekce Nastavení > Obecné > Obnovit a zvolte možnost Smazat data a nastavení. Na obrazovce Aplikace a data zvolte možnost Obnovit ze zálohy iCloud a přihlaste se svým Apple ID. Zobrazí se vám možnost Vybrat zálohu, vyberte nejnovější dostupnou zálohu dat v iCloudu.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak se zapina iphone 6?

Podržte tlačítko Zapnout/vypnout tak dlouho, dokud se neobjeví svítící Apple logo. Počkejte pár desítek sekund. Také, jak obnovit data po továrním nastavení? Jak se obnovit tovární nastavení (factory reset)

 1. Otevřete systémové nastavení.
 2. Přejděte do sekce Záloha a obnova dat.
 3. V případě, že používáte zabezpečení PINem či gestem, systém vás požádá o jeho zadání.
 4. Zkontrolujte, zda je aktivní funkce Automatické obnovení.
 5. Použijte volbu Obnovení továrních dat.

Jak na tovární nastavení mobilu?

Otevřete nastavení telefonu. Sjeďte dolů a vyberte položku "Soukromí". Následně zvolte "Obnovení do továrního nastavení". Jak udělat tovární nastavení Samsung? Jak obnovit výchozí nastavení

 1. V menu najděte „Obnovit tovární data“: Přejeďte prstem po displeji od horní hrany směrem dolů. Stiskněte ikonu Nastavení. Stiskněte Záloha a obnovení.
 2. Obnovte výchozí nastavení: Stiskněte RESETOVAT ZAŘÍZENÍ. Stiskněte ODSTRANIT VŠE.

Jak Odhlasit iPad?

Smazání zařízení a odhlášení z iCloudu

 1. Nastavení > Obecné > Resetovat > Smazat data a nastavení (Obrázky níže)
 2. Pokud je aktivní služba Najít budete možná muset zadat své Apple ID a heslo.
 3. Pokud používáte eSIM, použijte požádání na vymazat zařízení a profil eSIM.
Můžete se také zeptat, jak odstranit iphone z apple id? Pokud používáte iOS 10.3 nebo novější, klepněte na Nastavení > [vaše jméno]. Sjeďte dolů a klepněte na Odhlásit se. Zadejte heslo ke svému Apple ID a klepněte na Vypnout. Pokud používáte iOS 10.2 nebo starší, klepněte na Nastavení > iCloud > Odhlásit se.

Co se stane kdyz dám iPhone do tovarniho nastaveni?

Návrat k výchozímu nastavení iPhonu

 • Přejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone > Resetovat.
 • Vyberte některou z voleb: VAROVÁNÍ: Pokud použijete volbu Smazat data a nastavení, budou odebrána všechna vaše data. Viz Vymazání iPhonu.
Můžete se také zeptat, jak prolomit apple id? Můžete se také pokusit ho zjistit na webové stránce účtu Apple ID. Navštivte webovou stránku s účtem Apple ID, klikněte na „Zapomenuté Apple ID nebo heslo? “ a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Co se stane kdyz se odhlásit z Apple ID?

Když se odhlásíte z iCloudu, budete automaticky odhlášeni také z App Storu a služeb iMessage a FaceTime. Chcete-li App Store nadále používat, přihlaste se svým Apple ID. Chcete-li nadále používat služby iMessage a FaceTime, použijte své telefonní číslo.

By Tremann

Jak dlouho trva tovarni nastaveni počítače? :: Jak se dostat na zablokované stránky?
Užitečné odkazy