Domovská stránka > J > Jak Smazat Účet Na Macbooku?

Jak smazat účet na MacBooku?

Na Macu vyberte nabídku Apple > Předvolby systému a potom klikněte na Uživatelé a skupiny . Pokud je zámek vlevo dole zamčený , kliknutím na něj odemkněte panel předvoleb. Vyberte uživatele nebo skupinu, které chcete smazat, a pak klikněte na tlačítko Odstranit (vypadá jako znaménko mínus) pod seznamem uživatelů.

Přečtěte si více

Proč nekupovat iPhone 12?

Výřez, který kazí plnohodnotný zážitek z používání Proč nekupovat iPhone 13? Stále mu chybí spousta funkcí Apple je známý tím, že nepřináší nové technologie jako první ze všech, ale je prvním, kdo je dokáže udělat pořádně a hlavně použitelně.

Můžete se také zeptat, proč je iphone lepší než android?

Apple má s iOS oproti Androidu obrovskou výhodu a to právě že ovládají jak hardware i software. Apple také vydává pouze telefony ve vyšší cenové kategorii, nebo také ve vyšší střední třídě v případě iPhonu SE 2020. To znamená že iOS a iPhone jdou ruku v ruce a všechny funkce jsou integrované tak jak by měly být. Jak casto vychazi MacBook? Stejně jako výkon je působivá také výdrž. Apple uvádí, že 14“ MacBook Pro zvládne na jedno nabití až 17 hodin přehrávání videa či 11 hodin surfování na webu.

Jaký je rozdíl mezi MacBook Air a MacBook Pro?

Zatímco MacBook Air využívá první generaci čipů M1, v MacBooku Pro najdeš vylepšené varianty M1 Pro a M1 Max. Nové MacBooky Pro využívají větší mini LED displej, více portů a kvalitnější 1080p kameru. Pro verze poskytují také větší výdrž baterie. Jak dlouho vydrzi Mac? Výdrž nového MacBooku na jedno nabití se pohybuje kolem 10 hodin. Nejnovější MacBooky s Apple Silicon čipy pak vydrží i 15 nebo více hodin.

Jak si nastavit MacBook Air?

Na všech svých zařízeních se přihlašujte pod týmž Apple ID. Budete‑li chtít tuto volbu nastavit později, otevřete Předvolby systému a přihlaste se pod svým Apple ID, pokud jste to ještě neudělali. Klikněte na Apple ID, potom na položku iCloud na bočním panelu a pak vyberte funkce, které chcete používat. Může se také zeptat, jak funguje macos? Systém macOS usnadňuje udržování kontaktu s vašimi nejbližšími. Prostřednictvím FaceTimu můžete z libovolného zařízení komukoli zavolat, snadno najít, co s vámi přátelé sdíleli ve Zprávách, nebo nastavit Rodinné sdílení a sdílet nákupy.

Jak zapnout MacBook Air?

Pokud máte MacBook Pro (2016 nebo novější) nebo nový MacBook Air (2018 a novější), všimnete si, že na vašem notebooku není žádné fyzické tlačítko napájení. Místo toho je tlačítko napájení zapuštěno do tlačítka Touch ID, hned vedle Touch Baru. MacBook zapnete stisknutím tlačítka v pravém horním rohu.

By Cesare

Proč je lepší iPhone než Android? :: Proč si nekoupit MacBook?
Užitečné odkazy