Domovská stránka > J > Jak Odblokovat Účet Apple Id?

Jak odblokovat účet Apple ID?

Otevřete prohlížeč a přejděte na stránku iforgot.apple.com. Zadejte svůj e-mail. Postupujte podle pokynů na obrazovce, odpovězte na otázky a proveďte ověření, že se jedná o váš účet. Po změně hesla se možná znovu budete muset přihlásit k iCloud a ke všem službám, ke kterým se přihlašujete pomocí svého Apple ID.

Přečtěte si více

Jak vypnout najít iPhone bez hesla?

Jediným způsobem, jak deaktivovat funkci Najít můj iPhone, je heslo našeho účtu iCloud, bez kterého to nebude možné udělat, protože je to nezbytný proces, aby bylo možné tento proces dokončit. Pokud by to bylo možné deaktivovat bez hesla k našemu účtu iCloud, zabezpečení nabízené touto funkcí by nedávalo smysl. A další otázka, jak dát iphone do továrního nastavení bez hesla? V libovolném prohlížeči přejděte na web Apple ID, kde můžete najít a kliknout na možnost Zapomněli jste Apple ID nebo heslo. Zadejte své Apple ID a odpovězte na bezpečnostní otázky. Poté můžete změnit Apple ID pro reset iPhone podle vašich požadavků.

Jak aktivovat iPhone bez Apple ID?

Nejlepší je mít již nainstalovanou SIM kartu před tím, než iPhone provede vyhledání sítě jako součást této sekce. Nyní je čas vytvořit přístupový kód nebo nastavit Face ID. Tuto sekci můžete přeskočit, pokud ji také nechcete používat, ale důrazně doporučujeme, abyste je pro vlastní bezpečnost použili. Jak odemknout iPhone bez Home Button? Jděte do Nastavení → Zpřístupnění → Dotyk → Assistive touch a zapněte pomocí přepínače. Za předpokladu, že budete Assistive Touch používat pouze jako náhradu za Home button, lze nastavit, že po jednom klepnutí se virtuálně stiskne domovské tlačítko.

Co delat kdyz mi nejde zapnout iMessage?

Na iPhonu:

  1. Vraťte se do nabídky Nastavení > Zprávy a zkontrolujte, že máte volbu iMessage zapnutou.
  2. Potom klepněte na volbu Odesílání a příjem, klepněte na „Použijte pro iMessage své Apple ID“ a přihlaste se svým Apple ID.
Pokud jde o to, co delat kdyz mi nefunguje imessage? Pokud vám posílání nebo přijímání zpráv stále nefunguje, kontaktujte podporu Apple. Pokud vám nechodí SMS zprávy, obraťte se na svého operátora. Pokud jste přešli na telefon jiného výrobce než Apple, přečtěte si, jak deaktivovat zprávy iMessage.

Jak si aktivovat iPhone?

Nastavení iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

  1. Zapněte zařízení
  2. Pokud máte jiné zařízení, použijte Rychlý start.
  3. Aktivujte zařízení
  4. Nastavte Face ID nebo Touch ID a vytvořte si kód.
  5. Obnovte nebo přeneste své informace a data.
  6. Přihlášení pomocí Apple ID.
  7. Zapněte automatické aktualizace a nastavte další funkce.
Kolik pokusů na Odemceni iPhone? I když používáte Touch ID nebo Face ID, v jistých situacích přístupový kód budete stále potřebovat. Problém nastane ve chvíli, kdy vám telefon třeba nějakou dobu leží ve skříni. iPhone se zamkne po šesti špatných pokusech – to znamená přístup pouze k tísňovému volání, veškerý obsah zůstane nedosažitelný.

Jak zjistím heslo na iCloud?

Otevřete „nabídku Apple“ Přejděte do „Předvolby systému“ Vyberte „iCloud“ Zvolte „Podrobnosti o účtu“ – pokud se zobrazí žádost o zadání hesla, klikněte na „Zapomenuté Apple ID nebo heslo“ a postupujte dle pokynů na monitoru.

By Odine

Jak vypnout najít iPhone bez hesla? :: Jak zrusit zamek aktivace iPhone?
Užitečné odkazy