Domovská stránka > J > Jak Resetovat Chrome V Mobilu?

Jak resetovat Chrome v mobilu?

Otevřete Menu (ikonka tří čárek vpravo nahoře); zvolte Nastavení a pak zcela dole Zobrazit rozšířená nastavení; opět zcela dole najdete Reset nastavení, který spustíte stejnojmenným tlačítkem.

Přečtěte si více

Jak přeinstalovat Google Chrome?

Chrome lze přeinstalovat jednoduchým způsobem:1) Odinstalovat Google Chrome - programy a funkce2) Smazat složku "Google" zde, cesta:C. Users/Název tvého PC/AppData/Local/ smáznout složku "Google". Podle toho, proč mi nejde stáhnout google chrome? Oprava většiny chyb při instalaci

Zkontrolujte, zda připojení k internetu normálně funguje. Pokud připojení k internetu není stabilní, přečtěte si, jak vyřešit problémy se stabilitou internetu. Zkontrolujte, zda vaše zařízení splňuje systémové požadavky. Znovu stáhněte instalační soubor z webu google.com/chrome.

Pokud jde o to, jak nainstalovat nový prohlížeč?

díl: Jak nainstalovat internetový prohlížeč a jak používat klávesové zkratky. Klikněte na tlačítko Stáhněte si Chrome. Dále klikněte na Přijmout a nainstalovat. Po tomto kroku, se vám automaticky zapne stahování soubor, na který stejně jako u minulého prohlížeče kliknete. Když to vezmeme v úvahu, co je mi prohlížeč? Mi Browser: prohlížeč od Xiaomi pro smartphony Android

Prohlížeč Mi Browser pro Android smartphony: Xiaomi nyní vyrábí i software. Při prvním spuštění bezplatného prohlížeče si určitě všimnete, že uživatelské rozhraní je jednoduché a moderní, menu je uspořádané a poskytuje rychlý přehled o nejdůležitějších funkcích.

Jak změnit prohlížeč v PC?

Vyberte tlačítko Start a zadejte Výchozí aplikace. Ve výsledcích hledání vyberte Výchozí aplikace. V části Webový prohlížeč vyberte prohlížeč, který je tam uveden, a pak vyberte Microsoft Edge nebo jiný prohlížeč. Jak nastavit Google prohlížeč? Nastavte si Google jako výchozí vyhledávač

  1. Na pravé straně okna prohlížeče klikněte na ikonu Nástroje.
  2. Zvolte položku Možnosti Internetu.
  3. Na kartě Obecné přejděte do sekce Vyhledávání a klikněte na možnost Nastavení.
  4. Zvolte vyhledávač Google.
  5. Klikněte na tlačítko Nastavit jako výchozí a potom na tlačítko Zavřít.

Jak nastavit výchozí prohlížeč Windows 11?

Přejděte do nabídky Start (start), poté stiskněte Nastavení (Nastavení), poté klikněte Aplikace (aplikace) na počítači se systémem Windows 11. Tím se na vašem počítači otevře stránka Nastavení. V pravém podokně (v závislosti na jazyce) klikněte na možnost ( výchozí aplikace . و výchozí aplikace). Jak nastavit Chrome jako výchozí prohlížeč Xiaomi? Nastabvení > Aplikace > Správa aplikací > kliknout na ty tři tečky pod sebou v pravém horním rohu > Výchozí aplikace > Prohlížeč > vybrat Chrome.

Jak změnit výchozí prohlížeč v Outlooku?

Jak změnit výchozí prohlížeč v Outlooku?

  1. V řídicí panel okno, klepněte na tlačítko Programy možnost, viz screenshot:
  2. A pak pokračujte kliknutím Výchozí programy možnost v Programy okno, viz screenshot:
  3. V Výchozí programy okno, klikněte prosím Nastavte výchozí programy možnost, viz screenshot:

By Goody

Jak nastavit Ethernet kabel? :: Jak nastavení primárního prohlížeče?
Užitečné odkazy