Domovská stránka > J > Jak Aktualizovat Android Na Samsung?

Jak aktualizovat Android na Samsung?

Jak aktualizovat verzi Androidu na smartphonech Samsung

  1. Otevřete Nastavení.
  2. Vyberte Aktualizace softwaru.
  3. Zvolte Stáhnout a instalovat.
  4. Pokud je dostupná nová aktualizace, spustí se proces instalace.
  5. Chcete-li v budoucnu stahovat aktualizace automaticky, nastavte si Automatické stahování přes Wi-Fi jako zapnuto.

Přečtěte si více

Kdy vyjde MIUI 13?

prosince prezentovalo Xiaomi poslední letošní velkou várku novinek. Kromě nové řady telefonů Xiaomi 12, sluchátek TWS Earphones 3 a hodinek Watch S1 byla představena také nejnovější verze grafické nadstavby MIUI. Krátce na to přišly další dobré zprávy: aktualizace na MIUI 13 začnou v 1. čtvrtletí roku 2022. Jak nainstalovat MIUI 12? Jak automaticky instalovat aktualizace?

  1. Otevřete Nastavení.
  2. Pokračujte do sekce O telefonu.
  3. Klepněte na Verze MIUI.
  4. Klepněte na tři tečky v pravém horním rohu.
  5. Z nabídky zvolte Aktualizovat nastavení.
  6. Aktivujte přepínač Instalovat automaticky.

Když to vezmeme v úvahu, jak vypnout aktualizace miui?

Re: Vypnutí aktualizací MIUI

Složka Nástroje, ikona Aktualizace, vpravo nahoře tři tečky, Nastavení aktualizace, Automaticky aktualizovat - vypnout přepínačem.
Jak Aktualizace Android 5.1 na 6? Jak aktualizovat Android

  1. Spusťte aplikaci Obchod Play a stiskněte tlačítko „Nastavení“. Po zobrazení nástrojové lišty klikněte na ikonku Nastavení.
  2. V nastavení automatických aktualizací zaškrtněte volbu aktualizace pouze pomocí wifi.

Také, jak nainstalovat android 11?

Návody: Instalace beta verze systému Android 11

  1. Prostřednictvím telefonu vstupte na web.
  2. Přihlaste se na něm skrze účet, který v telefonu máte.
  3. Vyberte si ze seznamu podporovaných zařízení níže.
  4. Potvrďte u něj odeslání aktualizace.
  5. Na telefonu postupujte dle pokynů.
Lidé se také ptají, které telefony dostanou android 12? Telefony Xiaomi, které dostanou Android 12
  • Xiaomi 11 LE.
  • Xiaomi 11T.
  • Xiaomi 11T Pro.
  • Xiaomi 12X.
  • Xiaomi Mi 10 Lite.
  • Xiaomi Mi 10 Lite Zoom.
  • Xiaomi Mi 10 Pro.
  • Xiaomi Mi 10 Ultra.

Můžete se také zeptat, co delat kdyz nejde stáhnout aplikace?

Pokud je síťové připojení normální, ale stejně nemůžete aplikaci stáhnout, otevřete prohlížeč a zjistěte, zda můžete procházet webové stránky pomocí Wi-Fi a mobilní datové sítě. Pokud ne, přepněte na jinou síť a zkuste to znovu. V nabídce Nastavení > Úložiště > VYČISTIT zkontrolujte, zda je paměť dostatečná. Proč nejdou stahovat aplikace z App Store? Pokud nemůžete ve svém zařízení App Store najít, možná máte zapnutou rodičovskou kontrolu. Upravte nastavení nákupů v iTunes a App Storu a ujistěte se, že jste pro volbu Instalace aplikací vybrali „Povolit“. App Store by se měl ve vašem zařízení zase objevit.

Lidé se také ptají, jak spustit aktualizace?

Vyberte Spustit > Nastavení > Aktualizace & zabezpečení > Windows Update .

By Sherwood Mazar

Jak nastavit SD kartu jako vychozi uloziste Xiaomi? :: Jak udělat ze souborů RAR?
Užitečné odkazy