Domovská stránka > K > Kolik Účtu Můžu Mít Na Facebooku?

Kolik účtu můžu mít na Facebooku?

Pravidla Facebooku zakazují jednomu člověku mít více než jeden (osobní) profil. Mimo to také zakazují mít profil pod jiným jménem, než je to, které máte uvedené v občanském průkazu. V tom druhém toho Facebook moc pro „odhalení“ udělat nemůže, většinou na to přijde až tak, že vás někdo nahlásí.

Přečtěte si více

Pokud jde o to, jak spojit dva profily?

Zásady komunity na Facebooku nepovolují mít víc než jeden osobní profil. Z toho důvodu nenabízíme možnost sloučení dvou profilů. Stáhněte si informace přidané na účet, který nechcete zachovat, a pak duplicitní účet odstraňte. Jak prepnout profil na FB? Jak přepnout na profil:

 1. Otevřete aplikaci Facebook.
 2. Klepněte v pravém dolním rohu na svůj profilový obrázek.
 3. U nové stránky klepněte na svůj profil.

Jak si udělat Messenger účet?

Jak se přepnout na účet, který jste si už přidali:

 1. V oddílu Chaty klepněte vlevo nahoře na svůj profilový obrázek.
 2. Klepněte na Přepnout účet.
 3. Klepněte na účet, který chcete použít.
Jak se anonymně přihlásit na Facebook? Novinkou je „Anonymní přihlášení“. Díky tomu se do aplikace přihlásíte a nemusíte si zakládat zvláštní účet, ale zároveň nesdělíte žádné osobní informace. Jistě to bude mít i další omezení, kdy aplikace nepůjde využívat naplno. Díky tomu se tato funkce hodí hlavně pro vyzkoušení služby.

Jak se Odhlasit že stranky na FB?

Klasické prostředí mobilního prohlížeče

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .
 2. Klepněte na Stránky a přejděte na svoji stránku.
 3. Klepněte na Další.
 4. Klepněte na Upravit nastavení > Obecné.
 5. V oddílu Odebrat stránku klepněte na Odstranit [název stránky]?
 6. Klepněte na Odstranit stránku.
Co znamená na FB vaší zástupci? Bez ohledu na to, jak často uživatelé funkce Nejnovější a Oblíbené používají, vždy je naleznou v nabídce “Vaši zástupci”. Nová vylepšení ve stávající sadě ovládacích prvků Facebooku mají za cíl pomoci uživatelům dostat pod kontrolou obsah zobrazovaný v kanálu vybraných příspěvků.

Jak odblokovat stranku na Facebooku?

Vyberte stránku, kterou chcete použít. V pravém horním rohu Facebooku klikněte na fotku stránky, potom na Nastavení a soukromí a pak na Nastavení. V nabídce vlevo klikněte na Soukromí a pak na Blokování. Vedle profilů, aplikací nebo stránek, které chcete odblokovat, klikněte na Odblokovat. Jak spojit dva účty Google? V současnosti není možné sloučit dva samostatné účty Google. Chcete-li však přenést data z jednoho účtu do jiného, lze to provést v rámci jednotlivých služeb. Pokud chcete začít používat novou službu, nemusíte vytvářet další účet Google. Stačí se přihlásit pomocí stávajícího účtu Google.

Tak jak sloučit dva účty na messengeru?

Vést víc než jeden osobní účet je proti našim zásadám komunity, takže možnost sloučit dva účty nenabízíme. Můžete však ručně přejít na jeden účet a ponechat si informace, které jsou pro vás důležité.

By Almire

Jak sloučit účty na Instagramu? :: Jak se dostat do stareho telefonu?
Užitečné odkazy