Domovská stránka > J > Jak Zablokovat Mezinarodni Hovory?

Jak zablokovat mezinarodni hovory?

Jestli běžně na zahraniční čísla nevoláte, můžete si odchozí mezinárodní volání zablokovat na https://www.vodafone.cz/muj/nastaveni-sluzeb/volani-a-sms/?referrer=%2Fpece%2F. Přeji Vám pěkný den.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak odblokovat hovory?

Jak odblokovat telefonní číslo

Pro odblokování telefonního čísla stačí postupovat stejně jako při blokaci: Otevřeme tedy Nastavení -> Telefon -> Blokování hovorů a identifikace.
Jak zablokovat telefonní číslo T Mobile? Když už k tomu dojde, je dobré nám od někoho co nejdřív zavolat na číslo 4603 (v síti T-Mobile) nebo 800 73 73 73 nebo business linku 4644 (+420 603 604 644), abychom mohli zablokovat vaši SIM kartu a nikdo ji nemohl zneužít. A pokud vám telefon někdo ukradne, nezapomeňte to nahlásit i na policii.

Jak zamezit volání?

Přejděte do Nastavení > Telefon. Klepněte na Blokování hovorů a identifikace. V části „Aplikace, které mohou blokovat hovory a poskytovat ID volajícího“ zapněte nebo vypněte požadovanou aplikaci. Jestli chcete, můžete přeřazením aplikací změnit jejich prioritu. Jak zablokovat telefonní číslo SMS? Informaci o této možnosti naleznete v návodu vašeho mobilního telefonu. U telefonů, které tuto funkci podporují (např. Samsung), stačí zpravidla podržet prst na zprávě od odesílatele, kterého chceme zablokovat a v nabízeném menu se ukáže položka „Přidat do odmítnutých“ či „Přidat do čísel spamu“.

Jak blokovat číslo o2?

Telefonicky – na lince Péče o zákazníky

Zavolejte zdarma na 800 02 02 02, naši operátoři vám SIMku zablokují a poradí, co dál.
A další otázka, kde najdu blokovane kontakty? Telefonní čísla, kontakty a emaily, které jste v aplikacích Telefon, FaceTime, Zprávy nebo Mail zablokovali, si můžete prohlédnout takto:

  1. Telefon. Přejděte do Nastavení > Telefon a klepnutím na Blokované kontakty zobrazte seznam.
  2. FaceTime. Přejděte do Nastavení > FaceTime.
  3. Zprávy. Přejděte na Nastavení > Zprávy.
  4. Mail.

A další otázka, jak odblokovat telefonní číslo?

Poproste zablokovaného, aby vám znovu zavolal. V menu jděte do protokoly→podržte prst na čísle dotyčného a vyberte Blokovat kontakt→odblokujte. Byla pro vás tato odpověď užitečná? Jak postupovat při zablokování SIM karty? Zrušte blokaci. K odblokování SIM karty dojde do 60 minut, pak stačí vypnout a zapnout telefon. Další možnosti, jak můžete nalezenou SIM kartu odblokovat: V aplikaci Můj Vodafone - na hlavní stránce v části Další funkce - Zobrazit více, kde vyberete volbu Blokace SIM karty.

Lidé se také ptají, jak se zbavit obtěžujících telefonátu?

Požádat operátora o zařazení na takzvaný veřejný telefonní seznam účastníků s upozorněním, že si nepřejte dostávat žádné marketingové nabídky po telefonu. Telemarketingové firmy by vám pak měly dát pokoj – nařizuje jim to totiž zákon o elektronických komunikacích.

By Also

Jak zablokovat zahranicni hovory? :: Jak se vypíná klávesnice?
Užitečné odkazy