Domovská stránka > J > Jaká Je Nejnovější Verze Bluetooth?

Jaká je nejnovější verze Bluetooth?

Verze Bluetooth určuje dosah a rychlost bezdrátového připojení. Používá se obvykle pro připojení bezdrátového příslušenství. Nejnovější verze nese označení Bluetooth 5.2.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, co je bluetooth 40?

S jednou knoflíkovou baterií vydrží komunikovat celý rok. Díky takto nízké spotřebě a dosahu přes 100 metrů by Bluetooth 4.0 mohl způsobit revoluci v komunikaci elektroniky. Skupina kolem technologie Bluetooth představila specifikaci čtvrté verze. Podle toho, co muze rusit bluetooth? BT i WiFi využívají stejně frekvenční pásmo a protože jsou v blízkosti, tak se prostě ruší. Můžeš zkusit jiný WiFi kanál a nebo ideálně s WiFi přejít na 5GHz.

Jak zjistit jakou máte verzi Bluetooth?

Android a iOS

Jednou ze spolehlivých je třeba AIDA64 od vývojáře Finalware (Google Play, iOS). Po spuštění aplikace klepněte na první záložku System a na jednom ze řádků uvidíte i vaši verzi Bluetooth.
Jak správně vybrat bezdrátová sluchátka? Pokud vybíráte Bluetooth sluchátka, zapřemýšlejte nad tím, jak budete sluchátka využívat. K notebooku nebo počítači se nejvíce hodí sluchátka přes hlavu. Jejich zvuk je často nejlepší a dobrá je také izolace okolního hluku. Ta se dále dělí na sluchátka na uši a okolo uší.

Lidé se také ptají, jak vybrat chytré hodinky?

Kde koupit nejlepší chytré hodinky v roce 2022

 • Apple Watch SE 44 mm. od 7 180 Kč
 • Apple Watch Series 7 45 mm. od 9 980 Kč
 • Samsung Galaxy Watch4 44 mm. od 3 780 Kč
 • Samsung Galaxy Watch Active2 44 mm. od 4 270 Kč
 • Garmin Fenix 6 Glass Silver/Black Band.
 • Garmin Vívoactive 4.
 • Fitbit Versa 3.
 • Niceboy X-Fit Pixel stříbrné/černé
Můžete se také zeptat, co všechno umí chytré hodinky? Poskytují snadný přístup k aplikacím a data ze senzorů. Chytré hodinky kromě měření času nabízejí další funkce. Některé samostatně, jiné prostřednictvím chytrého telefonu po spárování. Dokážou tak přijímat hovory, kontrolovat textové zprávy, zobrazují informace o počasí, mapy…

Jaké chytré hodinky diskuze?

Jaké chytré hodinky vybrat dle srovnání

 • Hodnocení 93,6 % Top produkt z klasických. Apple Watch Series 6.
 • Hodnocení 87,1 % Top cena/výkon z klasických. Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm SM-R890.
 • Hodnocení 93,2 % Top produkt ze sportovních. Garmin Fenix 6X PRO.
 • Hodnocení 84,3 % Top cena/výkon ze sportovních. Polar Vantage M.
Jak zesílit Bluetooth signál? úplně ideálně bych potřeboval klasický "extender/repeater" tak, jako jsou běžně dostupná podobná zařízení pro Wi-fi - prostě přijme signál, zesílí a pošle dál (a to ať už ve smětru A->B tak B->A).

Pokud jde o to, jak vylepsit bluetooth?

Mezi sluchátky s mikrofonem a zařízením BLUETOOTH se nachází tělo uživatele. Tuto situaci lze zlepšit umístěním zařízení BLUETOOTH tak, aby bylo obrácené k anténě sluchátek s mikrofonem. Mezi sluchátky s mikrofonem a zařízením BLUETOOTH se nachází překážka, například kovový předmět nebo stěna.

By Ruford Miran

Jak povolit RDP? :: Jak daleko dosahne Bluetooth?
Užitečné odkazy