Domovská stránka > J > Jak Mít Powerpoint Zdarma?

Jak mít PowerPoint zdarma?

Existují dva způsoby, jak získat bezplatnou verzi aplikace Microsoft PowerPoint:

  1. Stažení Office 365: Získejte celou sadu aplikací zdarma na první měsíc.
  2. Používejte sadu Office 365 v prohlížeči: Microsoft Office zpřístupnil zdarma všechny své aplikace spolu s 5 GB prostoru v cloudovém úložišti OneDrive.

Přečtěte si více

Kde sehnat Microsoft Office zdarma?

Microsoft Office zdarma mají studenti i rodiče

Pokud jste rodič či student, máte nárok na MS Office zdarma. Díky spolupráci s českými školami Microsoft nabízí Office zdarma studentům a učitelům po dobu studia. Pokud o této možnosti nevíte, zeptejte ve škole, zda je i ve vaší škole možné licenci získat.
Jak aktivovat Office 2019 zdarma? K tomu je třeba kliknout na tlačítko Start, přejít na příkaz Všechny programy, přejít na příkaz Nástroje sady Microsoft Office a potom kliknout na položku Aktivovat produkt Spuštění Průvodce aktivací sady Office mimo aplikace systému Office.

Jak aktivovat Office 2021?

Jak aktivovat Microsoft Office 2021

Zobrazí se vám uvítací obrazovka. Klikněte Sign in. Nyní zadejte přihlašovací údaje k účtu Microsoft a přihlaste se do Office. Po přihlášení klikněte Account z nabídky nalevo a poté klikněte Activate Product.
Můžete se také zeptat, jak preinstalovat office? Pokud chcete nainstalovat Office, zkuste se přihlásit přímo na stránku Software Microsoft 365. Vyberte požadovaný jazyk a bitovou verzi (uživatelé PC si můžou vybrat mezi 32bitovou a 64bitovou verzí) a potom klikněte na Nainstalovat.

Jak aktivovat Office 365?

Aktivace zcela nového nebo Microsoft 365 kódu Product Key

Pokud jste si koupili novou kartu s kódem Product Key Office nebo jste kód Product Key dostali při nákupu Officeprostřednictvím online obchodu, přejděte na Office.com/setup nebo Microsoft365.com/setup a postupujte podle pokynů na obrazovce.
A další otázka, jak přenést licenci office? Existuje několik způsobů, jak to provést, ale nejjednodušší je přihlásit se k účtu Office 365, přejít na stránku Můj účet a v části Předplatné kliknout na odkaz pro přenos licence. Tím se otevře průvodce, který vás provede procesem přenosu licence na jiný účet.

Jak preinstalovat Outlook?

Oprava aplikace Office

  1. Klikněte pravým tlačítkem na tlačítko Start.
  2. Vyberte produkt Microsoft Office, který chcete opravit, a pak vyberte Změnit.
  3. Podle toho, jestli je vaše kopie Office nainstalovaná pomocí Klikni a spusť, nebo pomocí Instalační služby MSI, se vám zobrazí následující možnosti, jak pokračovat v opravě.
Jak stáhnout Word a Excel? Za předpokladu, že chcete stáhnout aplikace Microsoft Word a Excel:
1. Přejděte na webové stránky Microsoft Office (https://www.office.com/?omkt=en-US)
2. Přejděte dolů na část, kde je napsáno "Získat aplikace Office do počítače PC nebo Mac"
3. V závislosti na svém operačním systému vyberte možnost "Stáhnout pro Windows" nebo "Stáhnout pro Mac"
4. Klikněte na možnost "Stáhnout". Po dokončení stahování spusťte instalační program
5. Postupujte podle pokynů k dokončení instalace
6. Po instalaci můžete spustit aplikaci Word nebo Excel z nabídky Start (Windows) nebo ze složky Aplikace (Mac).

Jak stáhnout Word 2010?

Aplikaci Microsoft Word 2010 můžete stáhnout několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je přejít na webové stránky společnosti Microsoft a stáhnout si jej přímo odtud. Dalším způsobem je použití webu pro stahování softwaru, jako je například CNET. Nakonec můžete také použít vyhledávač, jako je Google, a najít řadu různých míst, kde si můžete tento software stáhnout.

By Lim

Jak vytahnout SIM kartu z iPhone? :: Jak přeinstalovat Office 2010?
Užitečné odkazy