Domovská stránka > C > Co Je To Black List?

Co je to Black list?

Blacklist (černá listina) nebo též blocklist je v informatice označení pro seznamy obsahující něco zakázaného. K opačnému účelu, tedy k vytvoření seznamu entit, kterým má být něco (automaticky) povoleno, je používán whitelist.

Přečtěte si více

Co znamená přidat kontakt na černou listinu?

O co jde? Jako černou listinu v mobilu můžeme v zásadě označit seznam telefonních čísel, ze kterých nechcete nadále přijímat telefonické hovory. Jestliže tedy chcete blokovat určité telefonní číslo, není nic jednoduššího, než si jej přidat právě do černé listiny v mobilu. Jak najít černou listinu? Nejprve otevřete aplikaci Telefon na ploše. Klikněte na tři tečky. Objeví se menu, ve kterém musíte vybrat položku „Blokováno“ (může se to nazývat „Filtr hrozeb“). Tím se otevře sekce s čísly přidanými do černé listiny.

Jak napsat na telefonu?

Národní účastnická telefonní a faxová čísla se obvykle člení do trojčíslí, např. 251 762 324, 477 683 532, 602 234 123, +420 723 589 621. Jiné členění se používá tehdy, může‑li usnadnit zapamatování čísla, např. 800 11 22 33, 605 50 60 70. Co znamená E na datech? Písmeno E indikuje připojení k Internetu přes EDGE (Enhanced Data Rates for GSM Evolution). To je o něco rychlejší technologie než GPRS, ale stále je příliš pomalá pro prohlížení webových stránek nebo streamování obsahu.

Pokud jde o to, co je to url blacklist?

Toto je seznam nežádoucích externích adres, které by se neměly objevovat v článcích. Položku přidáte pomocí {{/url|_doména_|_popis_}} . Doménu zadávejte bez předpony www., popis je nepovinný, leč alespoň základní by neměl chybět. Jak poznám že si někdo zablokoval moje telefonní číslo? V případě, že má jedinec, který si vás zablokoval, aktivní hlasovou schránku, tak se hovor ihned přepne právě do hlasové schránky. Pokud tedy uslyšíte při volání několik pípnutí, a poté se hovor přesune do hlasové schránky, blokováni nejste. Druhá strana vám hovor pouze nezvedá.

Jak se dovolat na blokované číslo?

Jak provádět skryté hovory z jakéhokoli telefonu

Ale také nám umožní skrýt naši identitu když voláme. Pokud chceme uskutečnit hovor se skrytým telefonním číslem, musíme otevřít aplikaci telefonu a zadejte před telefonní číslo, na které chceme volat * 31 #. Mezi * 31 # a telefonním číslem není mezera.
Jak poznat zablokované SMS? Zpráva je do telefonu vždy doručena a pokud má příjemce nastaveno blokování tvých SMS, tak se mu jen neukáže. Ale z hlediska sítě operátora byla doručena a tudíž tobě se ukáže "doručeno", přestože ji příjemce vůbec neuvidí.

Také, jak si zablokovat telefonní číslo?

Pokud chcete zablokovat čistě jen telefonní číslo bez kontaktu, postup je jednoduchý:

  1. Otevřeme aplikaci Telefon.
  2. Zde v dolním menu zvolíme položku Historie.
  3. U daného čísla zvolíme modré „i“ v pravé části obrazovky.
  4. Poté sjedeme úplně dolů a klikneme na Zablokovat volajícího.
  5. Volbu potvrdíme tapnutím na Zablokovat kontakt.

By Culosio Merritts

Co je to Šedesátková soustava? :: Co to znamená SMS?
Užitečné odkazy