Domovská stránka > C > Co Je To Centrum Feedback?

Co je to centrum feedback?

V aplikaci Centrum Feedback můžete Microsoftu říct o všech problémech, na které při používání Windows 10. Můžete nám taky poslat návrhy, které nám pomůžou vylepšit Windows prostředí.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak změnit jazyk?

Změna jazyka v zařízení Android

 1. V zařízení Android klepněte na Nastavení .
 2. Klepněte na Systém Jazyky a zadávání Jazyky. Pokud možnost Systém nevidíte, klepněte v sekci Osobní na Jazyky a zadávání Jazyky.​
 3. Klepněte na Přidat jazyk. a vyberte jazyk, který chcete použít.
 4. Přetáhněte požadovaný jazyk do horní části seznamu.
Jak změnit Jazyk ve Windows 10? Správa nastavení jazyka zobrazení ve Windows
 1. Vyberte Start > Nastavení > Čas a jazyk > Jazyk a oblast.
 2. Zvolte jazyk v nabídce Jazyk zobrazení Windows nebo vedle možnosti Upřednostňované jazyky vyberte Přidat jazyk a nainstalujte požadovaný jazyk, pokud není uvedený.

Tak jak nastavit jazyk v mobilu?

Android: Přejděte do Nastavení telefonu > Systém > Jazyk a zadávání > Jazyk. Klepněte na zvolený jazyk, přidržte ho a posuňte ho v seznamu jazyků na první místo, případně klepněte na Přidat jazyk . Jak odstranit předinstalované aplikace ve Windows 10? Do vyhledávání napište powershell, následně na této aplikaci klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte Spustit jako správce. Poté vyberte z příkaz níže, který se týká konkrétního programu, který chcete odebrat a pomocí CTRL+C a CTRL+V jej vložte do tohoto okna a potvrďte Enter. Tím se apka odinstaluje.

Také, co lze odinstalovat z windows 10?

Jedná se například o aplikace Xbox, Finance, Hudba Groove, Mapy, Filmy a TV pořady, Zprávy, OneNote, Počasí a další. Odinstalace integrovaných aplikací se provádí v prostředí Windows PowerShell, které je potřeba spustit s administrátorskými právy. Windows PowerShell najdete přes menu »Start« pod písmenem »W«. Také, jak odstranit microsoft news? Klepněte pravým tlačítkem kdekoli na hlavním panelu v Windows 10. Klikněte na Novinky a zájmy. Zde uvidíte tři možnosti - Zobrazit ikonu a text, Zobrazit pouze ikonu, a Vypnout. Nastavte jej na Vypnout odstranit widget z hlavního panelu.

Jak odinstalovat program?

Smazání nainstalovaných aplikací

 1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
 2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
 3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.
 4. Klepněte na název aplikace, kterou chcete smazat.
 5. Klepněte na Odinstalovat.
Jak odinstalovat předinstalované Aplikace? Na Androidu stačí podržet prst na aplikaci a zvolit „Odinstalovat“. Na iPhonu a iOS zařízeních je postup podobný – podržte prst na ikoně aplikace, klikněte na zobrazený křížek a následně potvrďte smazání.

Můžete se také zeptat, jak vypnout zajmy ve windows 10?

Postupujte podle těchto tří jednoduchých kroků.

 1. Nejprve klepněte pravým tlačítkem kdekoli na hlavním panelu v Windows 10.
 2. Dále klikněte nebo najeďte myší nad Zprávy a zájmy.
 3. Nakonec kliknutím na „vypnout“ skryjte widget Zprávy a zájmy.

By Jaquenetta

Co je funkce Smart TV? :: Kdo je Cortana?
Užitečné odkazy