Domovská stránka > J > Jak Převést Pdf Do Doc?

Jak převést PDF do doc?

Převádějte soubory PDF do Wordu pomocí aplikace Acrobat

 1. Otevřete PDF v aplikaci Acrobat.
 2. V pravém panelu zvolte nástroj Exportovat PDF.
 3. Zvolte možnost Microsoft Word jako formát exportu, a pak zvolte možnost Dokument Word.
 4. Klikněte na položku Exportovat.

Přečtěte si více

A další otázka, jaký je rozdíl mezi pdf a pdf a?

PDF/A je oficiální archivační verze formátu PDF definovaná v standardech ISO 19005-1:2005 a ISO 19005-2:2011. Jedná se o zúžení definice formátu PDF tak, aby bylo možné soubory uložené v PDF/A otevřít beze ztráty informace i všemi budoucími verzemi softwarových nástrojů. Lidé se také ptají, proč pdf? PDF formát umožňuje výborně zachovat přesný vzhled i složitě formátovaného dokumentu, včetně písma a grafických prvků. Umožňuje také zabezpečení dokumentu (heslo pro otevření i tisk). Soubor v PDF formátu můžeme přečíst ve zdarma šířeném prohlížeči Adobe Acrobat Reader.

Jak vytvořit PDF soubor zdarma?

Soubory PDF lze vytvořit z textu a obrázků kopírovaných z aplikací v systému Mac OS nebo Windows.

 1. Zachycení obsahu do schránky: Použijte příkaz pro kopírování v aplikacích.
 2. V aplikaci Acrobat vyberte možnost Soubor > Vytvořit > PDF ze schránky. Nebo zvolte Nástroje > Vytvořit PDF > Schránka > Vytvořit.
Jak vytvořit PDF zdarma? Vyzkoušejte programy zdarma na tvorbu, úpravy a převod PDF dokumentů
 1. PDFCreator 1.7 – open source.
 2. PDF-XChange Viewer 2.5 – freeware.
 3. CutePDF Writer 3 – freeware.
 4. PrimoPDF 5.1 – freeware.
 5. PDFTools 1.3 – freeware.
 6. Hexonic PDF Split and Merge 1 – freeware pro nekomerční účely.
 7. PDFill PDF Tools 11 – freeware pro nekomerční užití

Jak převést PDF na Word zdarma?

Online převod PDF na Word

Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte PDF do zóny přetažení. Vyberte soubor PDF, který chcete převést do formátu DOCX. Acrobat soubor PDF automaticky převede na dokument aplikace Word. Přihlaste se a převedený dokument stáhněte nebo sdílejte.
Když to vezmeme v úvahu, jak otevřít soubor pdf ve wordu? Přejděte na Soubor > Otevřít. Najděte PDF a otevřete ho (možná budete muset vybrat Procházet a najít SOUBOR PDF ve složce). Word vám řekne, že se chystá vytvořit kopii PDF a převést jeho obsah do formátu, který word může zobrazit.

Jak vytáhnout text z PDF?

Kopírování specifického obsahu z PDF

Klikněte pravým tlačítkem na dokument a z rozbalovací nabídky vyberte možnost Nástroj pro výběr. Přetažením vyberte text nebo kliknutím vyberte obraz. Klikněte pravým tlačítkem na položku a vyberte možnost Kopírovat. Obsah se zkopíruje do schránky.
Tak jak uložit soubor v pdf a? Soubor PDF lze uložit několika různými způsoby v závislosti na používaném softwaru. Pokud používáte Adobe Acrobat, můžete kliknout na nabídku "Soubor" a poté na "Uložit jako". Pokud používáte jiný prohlížeč PDF, například Preview na Macu, můžete kliknout na nabídku "Soubor" a poté na "Exportovat".

Jak převést PDF do PDF a?

Existuje několik různých způsobů převodu souborů PDF do formátu PDF/A a výběr metody závisí na softwaru, který používáte, a na vašich konkrétních potřebách.
Jedním ze způsobů převodu PDF do PDF/A je použití programu Adobe Acrobat Pro. Otevřete PDF soubor, který chcete převést, v programu Adobe Acrobat Pro a klikněte na "Soubor" a poté na "Uložit jako". V okně "Uložit jako" vyberte z rozevírací nabídky "Formát" možnost "PDF/A" a klikněte na "Uložit".
Dalším způsobem převodu PDF do PDF/A je použití bezplatného online převodníku, jako je například PDF2Go. Přejděte na stránky PDF2Go.com a klikněte na "Choose file". Vyberte PDF soubor, který chcete převést, a klikněte na "Otevřít". Kliknutím na "Convert to PDF/A" a poté na "Download file" uložte převedený soubor PDF/A do počítače.

By Cryan Jeong

Jak poznat Soubor PDF a? :: Jakou události začíná Kosmova kronika?
Užitečné odkazy