Domovská stránka > J > Jak Najít Ignorovane Zařízení Iphone?

Jak najít Ignorovane zařízení iPhone?

Spárování Bluetooth doplňku zrušíte tak, že klepnete na Nastavení > Bluetooth, najdete zařízení, jehož spárování chcete zrušit, klepnete na tlačítko informací a potom na Ignorovat zařízení. Tím doplněk odstraníte ze seznamu dostupných Bluetooth zařízení.

Přečtěte si více

Co znamená iPhone?

iPhone je mobilní zařízení od společnosti Apple, kombinující v sobě funkci telefonu a počítače. Jedná se o moderní přístroj, vybavený velkým dotykovým displejem a umožňující komunikaci na mnoha úrovních, spoustu funkcí, užitečných aplikací a také her. Co je lepší iOS nebo Android? Máte-li rádi možnost přizpůsobení designu systému telefonu, je pro vás Android jako stvořený. Zatímco iOS vám dovolí prakticky jen přebarvení do černé a bílé, u spousty Androidů si můžete nastavovat nejrůznější témata, která změní v celém systému jak písma, tak celkově jeho design.

Jak najit krabicku od AirPods?

Jakmile se do aplikace Najít přesunete, tak stačí kliknout na ikonu vašich AirPodů. V případě, že je pouzdro zavřené, tak se na mapě zobrazí jeho poslední známá poloha. Pokud však hledáte jen jedno sluchátko, které je v dosahu, tak se zobrazí přesná poloha sluchátka. Navíc můžete zvolit možnost pro přehrání zvuku. Lidé se také ptají, jak neztratit airpods? Jak tedy zabránit ztrátě AirPods?

  1. AirPods vkládejte do uší v klidu, nikoliv za chůze, a na místech, kde pod Vámi není otevřený prostor.
  2. Když sluchátka AirPods vyndáte z uší, neodkládejte je volně.
  3. Při příchodu domu dejte AirPods vždy mimo dosah dětí, a pokud možno je rovnou připojte k nabíječce.

Kde se nachazi iPhone?

Chcete-li své zařízení najít, přihlaste se na webu iCloud.com/find. Nebo použijte aplikaci Najít na jiném zařízení Apple, které vlastníte. Pokud se iPhone, iPad nebo iPod touch v seznamu zařízení neobjeví, funkce Najít pro něj nebyla zapnuta. Ale stále můžete ochránit svůj účet, i když jste nezapnuli funkci Najít. Jak Sparovat sluchátka iPhone? Chcete-li vyčistit sluchátka iPhone, odpojte je od telefonu. Poté měkkým suchým hadříkem otřete vnější stranu sluchátek. Pokud jsou sluchátka obzvlášť špinavá, můžete k jejich vyčištění použít vatový tampon namočený v alkoholu. Jakmile skončíte s čištěním vnější strany sluchátek, vyfoukejte z konektoru sluchátek všechny nečistoty nebo zbytky pomocí stlačeného vzduchu. Nakonec pomocí párátka nebo vatového tamponu odstraňte nečistoty nebo zbytky ze štěrbin sluchátek.

Podle toho, co delat kdyz najdu iphone?

Jak postupovat, když najdete ztracený iPhone

  1. Zkontrolujte nabití zařízení Prvním krokem při nalezení ztraceného iPhonu je zajištění jeho nabití.
  2. Je aktivní kódový zámek?
  3. Zkontrolujte Zdravotní ID.
  4. Zařízení v režimu ztráty.
  5. Zeptejte se Siri.
Lidé se také ptají, kdy vyšel iphone 13? iPhone 13 ještě nebyl vydán. Apple neoznámil oficiální datum vydání, ale zvěsti naznačují, že bude vydán v září nebo říjnu 2020.

Také, proč si vybrat iphone?

Existuje mnoho důvodů, proč dát přednost iPhonu před jinými typy chytrých telefonů. Některé z nich jsou následující:
1. iPhone má uživatelsky přívětivé rozhraní, které se snadno učí a používá.
2. iPhone má k dispozici velký výběr aplikací, které mohou být užitečné pro různé úkoly.
3. iPhone má kvalitní fotoaparát, který může být užitečný při pořizování fotografií a videí.
4. iPhone je spolehlivé a odolné zařízení, což může být pro některé uživatele důležité.

By Ruthven Pittari

Jak vypadal prvni iPhone? :: Jak nastavit číslování stránek?
Užitečné odkazy