Domovská stránka > J > Jak Nabíjet Iphone Se?

Jak nabíjet iPhone se?

i Pro nabíjení iPhone použijte originální nabíječku nebo nabíječku certifikovanou společností Apple (Made for iPhone – Mfi). Vyhnete se jak riziku poškození telefonu, tak případům, kdy iPhone nenabíjí. S některými neoficiálními kabely totiž iPhone nejde nabít, resp. nabíjení vůbec není indikováno.

Přečtěte si více

A další otázka, co delat kdyz nefunguje nabijecka?

Nefunkční nabíječka

Napájecí kabel je hodně využívaný a namáhaný. Často dochází delším používáním k jeho poškození. Pokud není poškození přímo viditelné, půjčte si nabíječku od někoho jiného a otestujte. Pokud ta funguje bez problému, je načase zakoupit nový napájecí kabel.
Jak nabít iPhone Iphonem? Jak nabíjet iPhone

 1. Zařízení připojte k elektrické zásuvce pomocí nabíjecího kabelu a napájecího USB adaptéru.
 2. iPhony 8 a novější můžete položit displejem nahoru na nabíječku s certifikací Qi, iPhony 12 lze nabíjet také pomocí MagSafe.
 3. iPhone připojte k zapnutému počítači.

Jak opravit Nabiječku?

Jak opravit poškozenou nabíječku

 1. Zkontrolujte, zda je zásuvka zapnutá.
 2. Zkontrolujte, zda jsou kabely správně připojeny.
 3. Hledejte světla.
 4. Restartujte nabíjecí zařízení.
 5. Zkuste jinou zásuvku.
 6. Zkontrolujte poškození nabíječky.
 7. Zkontrolujte součásti.
 8. Zkontrolujte pojistky.
Podle toho, jak opravit bužírku? Elektrické pásky nebo smršťovací bužírky

Nestíněné části vodičů můžete potáhnout nějakou elektrickou páskou a pak také obalit spoj. U větších kabelů a v případě, že na síle skutečně záleží, možná budete chtít nahlédnout do smršťovacích bužírek.

Jak se nabíjí iPhone se 2020?

iPhone SE 2. generace můžete nabíjet jak standardně pomocí kabelu, tak i bezdrátově. Co se pak týče kabelového nabíjení, telefon může být dobíjen až 18W, které mu zaručí maximální možnou rychlost nabití. Můžete se také zeptat, jak dlouho se nabíjí iphone se 2020? iPhone SE (2020

iPhone SE (2020

Konstrukce138,4 × 67,3 × 7,3 mm, 148 g, konstrukce: klasická, odolnost: IP67
ChipsetApple A13 Bionic, , GPU: ano

Jak dlouho se nabíjí iPhone se?

Nabíjení iPhonu trvá se správným kabelem a v závislosti na modelu zhruba 2,5-3 hodiny. Co mám dělat když mi nechce nabíjet mobil? Pokud se telefon nenabíjí, můžete vyzkoušet několik možností. Nejprve se ujistěte, že je nabíjecí port čistý a zbavený všech nečistot. Pokud je ucpaný, zkuste jej vyčistit pomocí plechovky se stlačeným vzduchem. Dále zkontrolujte, zda není nabíjecí kabel poškozený nebo roztřepený. Pokud ano, zkuste použít jiný kabel. Pokud ani jedno z těchto řešení nepomůže, zkuste zapojit nabíječku do jiné zásuvky. A nakonec, pokud žádné z těchto řešení nepomůže, bude možná nutné vyměnit baterii.

Jak si nabít iPhone bez nabíječky?

Pokud máte iPhone s konektorem Lightning, můžete ho nabíjet pomocí napájecího adaptéru USB od společnosti Apple. Pokud máte iPhone, který používá 30kolíkový konektor, můžete k jeho nabíjení použít napájecí adaptér Apple USB (pro iPod a iPhone 3G/3GS).

By Jabe Leese

Jak nabít baterii do auta? :: Co znamená i v iPhone?
Užitečné odkazy