Domovská stránka > P > Proč Mi Nejde Zvuk Ve Sluchátkách?

Proč mi nejde zvuk ve sluchátkách?

Jestli vám ale nefunguje zvuk pouze po připojení sluchátek, tak si po jejich zapojení zkontrolujte, zda máte v „Zařízení pro přehrávání“ automaticky nastaveny právě sluchátka.

Přečtěte si více

Proč mi nejde zvuk?

Pokud vám na pc nebo noťasu nejde zvuk, mohou to být 3 problémy: Máte zvuk vypnutý (často jej stačí zesílit) Nemáte ovladač (driver) zvukové karty. Nemáte zapojeny reproduktory nebo mají vypadlý kabel např. Jak opravit zvuk? Do vyhledávacího pole na hlavním panelu zadejte poradce při potížích se zvukem, v seznamu výsledků vyberte Vyhledání a odstranění problémů s přehráváním zvuku a pak vyberte Další. Vyberte zařízení, u kterého chcete řešit potíže, a pak pokračujte podle pokynů poradce při potížích.

Co delat kdyz vám nejde zvuk na mobilu?



Příčina:

  1. Váš telefon je nastaven na nízkou hlasitost nebo je ztlumený.
  2. Došlo k problému se zdrojovým zvukovým souborem.
  3. Otvory reproduktorů jsou blokované.
  4. Reproduktor nefunguje správně.
A další otázka, jak přepnout zvuk ze sluchátek? Stiskněte tlačítko HOME a potom vyberte položky [Nastavení] — [Zobrazení a zvuk] — [Audio výstup] — [Výstup pro sluchátka nebo reproduktor] — [Vyp]. Zvuk bude přenášen do zařízení připojeného ke konektoru sluchátek a také do reproduktorů televizoru.

Jak zapnout sluchátka Xiaomi?

Na obou sluchátkách stiskněte a držte tlačítko na boku, dokud se nevypnou (cca 5 sekund) – rozsvítí se a následně zhasne červená LED. Poté sluchátka tlačítky zapněte – držte tlačítko po dobu cca 20 sekund, než dvakrát červeně zabliká LED. Jak odstranit potíže se zvukem? Jak opravit přerušený zvuk v systému Windows 10

  1. Zkontrolujte kabely a hlasitost.
  2. Ověřte, zda je aktuální zvukové zařízení výchozím nastavením systému.
  3. Po aktualizaci restartujte počítač.
  4. Zkuste Obnovení systému.
  5. Spusťte Poradce při potížích se zvukem v systému Windows 10.
  6. Aktualizujte zvukový ovladač.

Jak opravit zvuk na notebooku HP?

zvuknotebooku HPHPHP

Vyzkoušejte tyto opravy

  1. Odstraňte problém s hardwarem.
  2. Zkontrolujte nastavení zvuku ve vašem systému Windows.
  3. Aktualizujte zvukový ovladač
  4. Přeinstalujte zvukový ovladač
Proč mi nejde zvuk na YouTube? Pokud vám nefunguje zvuk a zjistíte, že je tlačítko hlasitosti u videí na YouTube vypnuté , vyzkoušejte následující kroky pro odstraňování problémů: Ověřte, že máte v prohlížeči nebo zařízení zapnutý zvuk nebo hlasitost. Zkontrolujte nastavení zvuku ve vašem zařízení. Restartujte prohlížeč nebo zařízení.

Jak zprovoznit zvuk na notebooku?

Řešení

  1. Použijte Automatické aktualizace.
  2. Vyzkoušejte Poradce při potížích se Windows.
  3. Zkontrolujte Nastavení zvuku.
  4. Otestujte svůj mikrofon.
  5. Zaškrtněte Soukromí mikrofonu.
  6. Odinstalujte Driver zvuku ve Správci zařízení
  7. Aktualizujte Driver zvuku ve Správci zařízení
  8. Změňte výchozí formát zvuku.

By Karine Pavlick

Jak spustit službu zvuku? :: Jak ziskat 4G?
Užitečné odkazy