Domovská stránka > J > Jak Povolit Adobe Flash?

Jak povolit Adobe Flash?

Přejděte na Nastavení a další možnosti > Nastavení . V levém navigačním panelu vyberte oprávnění webu. V oprávněních webuvyberte Adobe Flash. U možnosti ASK před spuštěním příkazu Flash nastavte zapnout.

Přečtěte si více

Jak odblokovat Flash Player?

Co dělat, když je blokovaný obsah Adobe Flash?

  1. Chcete-li to provést, stiskněte klávesu Nastavení a další tlačítko v pravém horním rohu Edge.
  2. vybrat Nastavení > Zobrazit pokročilé nastavení otevřete níže uvedené možnosti.
  3. Pak přepněte Použijte Adobe Flash Player zapnuto.
Tak co nainstalovat místo adobe flash? Lightspark, Ruffle, Shubus Viewer, SuperNova Player, BlueMaxima's Flashpoint, FlashFox a CheerpX for Flash jsou jedny z nejlepších alternativ k Adobe Flash Player.

Jak obnovit Adobe Flash Player?

Poznámka Pokud musíte na svém zařízení znovu použít Adobe Flash Player po instalaci této aktualizace, použijte jeden z následujících postupů:

  1. Metoda 1: Obnovte zařízení na dřívější bod obnovení systému.
  2. Způsob 2: Znovu nainstalujte operační systém Windows, ale tuto aktualizaci nepoužívejte.
Jak aktivovat plugin? Google Chrome

Chcete-li to povolit, klikněte na tlačítko nabídky Chromu a výběrem Nastavení otevřete stránku Nastavení. Klikněte na Zobrazit pokročilá nastavení, klikněte na Nastavení obsahu v části Ochrana osobních údajů, přejděte dolů na Plug-iny a klikněte na Přehrát.

Když to vezmeme v úvahu, jak aktualizovat adobe flash player?

Jak získat a nainstalovat aktualizaci

Tato aktualizace je k dispozici na Windows Update. Když zapnete automatické aktualizace, tato aktualizace se automaticky stáhne a nainstaluje.
Podle toho, co to je flash? Adobe Flash je zastaralá multimediální softwarová platforma, která se používá k produkci animací, bohatých internetových aplikací, desktopových aplikací, mobilních aplikací, mobilních her a videopřehrávačů webového prohlížeče.

Jak nainstalovat Adobe Flash Player?

Přehrávač je integrován do internetového prohlížeče a jeho instalace je rychlá a velmi jednoduchá. Přehrávače stačí prakticky jen stáhnout a stiskem instalačního tlačítka jej nainstalovat. Před instalací je potřeba vypnout internetový prohlížeč, do kterého Adobe Flash Player instalujeme. Může se také zeptat, jak získat adobe flash player? Adobe Flash Player aktualizace se nějak neliší od instalace. Stačí jen navštívit oficiální webovou stránku programu. Nejnovější verzi Adobe Flash Player najdete vždy zde. Vyberte „Instalovat“.

Jak povolit pluginy v Chrome?

Klikněte na ikonu nastavení a otevřete stránku Pluginy Chrome. Tím se jediným kliknutím otevře stránka Pluginy.

By Granville

Jak hrát Steam hry na mobilu? :: Jak hrát hry bez Flash Player?
Užitečné odkazy