Domovská stránka > J > Jak Provést Aktualizaci Androidu?

Jak provést aktualizaci Androidu?

V tomto případě přejdeme do nastavení našeho telefonu Android. Tam vstoupíme do systému a poté dovnitř Informace o telefonu nebo aktualizaci verze systému Android, v závislosti na modelu. Poté musíme kliknout na tlačítko Zkontrolovat aktualizace.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, jak upgradovat android v tabletu?

Řešení

 1. Ujistěte se, že jste připojeni k síti WLAN, a potom klepněte na Nastavení (Systémová nastavení) > Systém (Všechna nastavení) > Systém > O telefonu (Tablet) > Aktualizace systému (aktualizace systému) Chytrý telefon.
 2. Pokud je k dispozici nová verze softwaru, zařízení vás vyzve ke stažení a instalaci.
Jak ziskat Android 11? Návody: Instalace beta verze systému Android 11
 1. Prostřednictvím telefonu vstupte na web.
 2. Přihlaste se na něm skrze účet, který v telefonu máte.
 3. Vyberte si ze seznamu podporovaných zařízení níže.
 4. Potvrďte u něj odeslání aktualizace.
 5. Na telefonu postupujte dle pokynů.

Také, proč mi nejde aktualizovat android?

Zkontrolujte, zda jste přihlášeni ke službě Google Play nebo App Store. Aplikace instalované ve vašem zařízení nebude možné aktualizovat, pokud jste se mezitím odhlásili ze svého účtu Google Play nebo App Store. Také, jak nainstalovat android 12? Jak nainstalovat Android 12 ručně

 1. Stáhněte si Flash Tool od jeho Oficiální stránky.
 2. Stáhněte si Android 12 z stránky Android Developer a postupujte podle pokynů pro jeho následnou instalaci pomocí nástroje Android Flash.

Lidé se také ptají, jak aktualizovat android na xiaomi?

Pak musíte jít do Nastavení> O telefonu> Aktualizace systému a stiskněte ikonu se třemi tečkami a poté stiskněte «Vybrat balíček aktualizace». Pokud se tato možnost nezobrazí, musíte desetkrát stisknout ikonu MIUI, aby byla tato a další možnosti povoleny. Jak spustit aktualizace? Vyberte Spustit > Nastavení > Aktualizace & zabezpečení > Windows Update .

Jak nainstalovat Android 10?

Přejděte do Nastavení> Systém a aktualizace> Aktualizace softwaru> Zkontrolovat aktualizace> Pokud se nabídne update na EMUI 10 > Stáhnout a nainstalovat. Můžete také upgradovat na EMUI 10.0 pomocí HiCare. Než začnete, ujistěte se, že má vaše zařízení nejnovější verzi aplikace HiCare. Lidé se také ptají, jak aktualizace android 5.1 na 6? Jak aktualizovat Android

 1. Spusťte aplikaci Obchod Play a stiskněte tlačítko „Nastavení“. Po zobrazení nástrojové lišty klikněte na ikonku Nastavení.
 2. V nastavení automatických aktualizací zaškrtněte volbu aktualizace pouze pomocí wifi.

Také, jak nainstalovat android 4.4 na tablet?

Ujistěte se, že je tablet minimálně nabit na 50% případně připojte tablet k nabíječce. 1) Vypněte tablet a vložte microSD kartu s Androidem do tabletu. 2) Zmáčkněte minimálně na 3 sekundy tlačítko pro zapnutí tabletu, dokud se tablet nerozsvítí. 3) Proces instalace Androidu započne automaticky.

By Harbird Batko

Jak aktualizovat Android na Huawei? :: Jak aktualizovat Android auto?
Užitečné odkazy