Domovská stránka > K > Kde Najdu Obchod Play?

Kde najdu Obchod Play?

Obchod PlayPlay

Vyhledání aplikace Obchod Google Play

  1. V zařízení přejděte do sekce Aplikace.
  2. Klepněte na Obchod Google Play .
  3. Aplikace se otevře a můžete vyhledat obsah ke stažení.

Přečtěte si více

Kde najdu nainstalované aplikace?

Zpravidla se k seznamu nainstalovaných aplikací dostanete tapnutím na ikonku situovanou v dolní liště hlavní obrazovky, skládající se ze 4 x 4 malých čtverečků, situovanou na obrazovce v dolní nabídce. Podle toho, jak otevřít google play? Přejděte do nabídky »Nastavení | Aplikace | Všechny aplikace« a na seznamu vyhledejte »Obchod Google Play«. Klepněte na tuto položku a následně použijte tlačítko »Vynutit ukončení«. Při dalším spuštění by již aplikace Obchod Play měla opět fungovat správně.

Kde najdu v Google Play Moje aplikace?

Opětovná instalace nebo aktivace aplikací

  • V telefonu či tabletu Android otevřete Obchod Google Play .
  • Vpravo klepněte na ikonu profilu.
  • Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.
  • Vyberte aplikace, které chcete nainstalovat nebo aktivovat.
  • Klepněte na Nainstalovat nebo Aktivovat.
Co delat kdyz mi nejde Obchod Play? Přejděte do Nastavení aplikace Obchodu Play a ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější verzi. Je možné, že bude aplikaci nutné aktualizovat. Pokud máte aktuální verzi, zkuste vymazat mezipaměť aplikace. Pokud ani to nepomůže, vymažte z Obchodu Play nebo ze služeb Google Play veškerá stará data.

Jak obnovit obchod Google Play?

Otevřete Nastavení telefonu a přejděte na záložku „Aplikace a oznámení“ / „Aplikace“ *. Ze seznamu aplikací vyberte Obchod Google Play. Pokud se zobrazí možnost „Povolit“, klikněte na ni. Jak otevřít Moje aplikace? Zkontrolujte, zda je aplikace dostupná pro vaše zařízení

  1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
  2. Najděte aplikaci, kterou chcete stáhnout, a klepněte na ni.
  3. Na stránce aplikace je uvedeno, zda je aplikace pro vaše zařízení dostupná. Pokud dostupná není, nelze ji stáhnout.

Jak najít aplikaci v mobilu?

aplikace

Přepínání mezi naposledy použitými aplikacemi

  1. Přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte.
  2. Přejížděním prstem doleva nebo doprava přejděte na aplikaci, kterou chcete otevřít.
  3. Klepněte na aplikaci, kterou chcete otevřít.
Jak preinstalovat aplikací? Instalace aplikací nebo programů:
  1. Krok 1: Dotkněte se položky Play Store na domovské obrazovce.
  2. Krok 2: Na rozhraní App klepněte na INSTALL .
  3. Krok 3: Klepněte na tlačítko Přijmout .
  4. Krok 1: Klepněte na položku Nastavení.

A další otázka, jak mám znovu nainstalovat google play?

Aplikace v zařízení Android můžete opětovně nainstalovat nebo aktivovat z počítače.

  1. V počítači přejděte na web play.google.com.
  2. Klikněte na Aplikace.
  3. Klikněte na aplikaci, kterou chcete nainstalovat nebo aktivovat.
  4. Pokud chcete aplikaci v zařízení aktivovat, klikněte na Instalovat, Nainstalováno nebo Povolit.

By Burleigh

Kdy byl v Česku zaveden Internet? :: Jak zjistit Product Key na Windows 7?
Užitečné odkazy