Domovská stránka > J > Jak Přehrávat Mp3 V Autě?

Jak přehrávat MP3 v autě?

Propojte autorádio s mobilem přes USB kabel

Další způsob, jak dostat do auta námi požadovaný hudební formát, je spárování autorádia s mobilem či MP3 přehrávačem přes zvukový vstup AUX-in. Stačí si jen koupit kabel s 3,5mm audio Jackem (na obou stranách je nutné zakončení sameček-sameček).

Přečtěte si více

Jak si stáhnout hudbu do telefonu?

V systému Android je to aplikace Google Music a v iOS iTunes. Tyto aplikace jsou zabudovány a fungují bez stahování, potřebujete tedy připojení k internetu. Můžete si vytvořit seznam svých oblíbených skladeb a užít si je kdykoli. Chcete-li však poslouchat vaši oblíbenou hudbu offline, musíte ji stáhnout. Také, kde poslouchat pisnicky? Vybrali jsme pro vás místa, kde lze hudbu poslouchat zdarma a legálně:

 • Spotify. Nelze nezmínit jednoho z největších hráčů v tomto oboru.
 • iTunes. Možná o tom nevíte, ale i v iTunes najdete spoustu hudby k práci zdarma.
 • SomaFM. Klasika v poslechu hudby zdarma.
 • Mixcloud.

A další otázka, kde stáhnout hudbu do mobilu?

Pro telefony s operačním systémem Android je základním zdrojem aplikací, hudby, knih a her Google Play. Každý telefon s Androidem má apku Google Play automaticky v nabídce. Jednoduše si ji otevřete, vyfiltrujete si hudbu a vybíráte z obrovské nabídky. Lidé se také ptají, jak si mám stáhnout písničky? Pokud chcete mít hudbu k dispozici třeba i na cestách, zapněte si na mobilním zařízení chytré stahování:

 1. Otevřete aplikaci YouTube Music.
 2. Klepněte na profilovou fotku.
 3. Klepněte na Stažené soubory .
 4. Klepněte na Nastavení .
 5. Zapněte Chytré stahování.

Když to vezmeme v úvahu, jak nahrávat hudbu?

Nahrávání hudby

 1. Přetáhněte soubory kamkoli na music.youtube.com.
 2. Přejděte na adresu music.youtube.com a klikněte na svůj profilový obrázek. Nahrát hudbu.
Jak stahovat hudbu zdarma? Kromě uložta existují i jiné servery, ze kterých můžete stahovat i celá alba zdarma, například:
 1. Jamendo.
 2. Rapidshare.
 3. Purevolume.
 4. Bandzone.
 5. mp3.com.
 6. SoundClick.
 7. BeSonic.
 8. The Audio Archive.

Jak přehrát soubor MP4?

V osobním počítači s Windows 10 vyberte možnost Start > Průzkumník souborů nebo vyberte Průzkumník souborů z hlavního panelu. Stiskněte a podržte (nebo pravým tlačítkem klikněte na) soubor MP4, který chcete přehrát, vyberte Otevřít v programu a v seznamu aplikací vyberte preferovaný přehrávač souborů. Jak funguje MP3 přehrávač? Přehrávač MP3 je přenosný multimediální přehrávač, který ukládá a přehrává digitální hudební soubory. Přehrávač má obvykle malý displej a ovládací prvky pro přehrávání, hlasitost a navigaci v menu. Většina přehrávačů MP3 má také vestavěné FM rádio.
Přehrávače MP3 fungují na základě komprese digitálních hudebních souborů do menší velikosti. Tato komprese se provádí pomocí kodeku, což je počítačový program, který dokáže kódovat a dekódovat digitální data. Kodek MP3 je nejběžnější kodek používaný pro hudební soubory.
Jakmile jsou hudební soubory zkomprimovány, uloží se do vnitřní paměti přehrávače, obvykle do paměti flash. Paměť flash může být vyměnitelná, jako u některých starších přehrávačů MP3, nebo vestavěná, jako u většiny moderních přehrávačů.
Když chcete přehrát skladbu, přehrávač přečte komprimovaný soubor z paměti a dekóduje jej zpět na zvukový signál. Tento signál se pak odešle do vestavěného zesilovače a reproduktoru přehrávače a přehraje se.

Co to je MP3?

MP3 je digitální zvukový soubor, který využívá kompresní algoritmus ke snížení velikosti souboru bez ztráty kvality. Soubory MP3 se běžně používají k ukládání hudby, ale lze je použít i k ukládání jiných typů zvuku, například podcastů.

By Averyl

Který iPhone je nejlepší 2021? :: Kdy je Zlatý míč?
Užitečné odkazy