Domovská stránka > J > Jak Opravit Nefunkční Sd Kartu?

Jak opravit nefunkční SD kartu?

Poškozená SD karta: To nejdůležitější v kostce – ROZCESTNÍK

Obnova dat pomocí programu, kdy selžou ostatní metody: Nainstalujte si program Recuva, u něhož je vysoká šance obnovení dat (pokud nedošlo k jejich přepsání a karta je čitelná), a pokuste se o obnovu nebo se obraťte na specializovanou firmu.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak zobrazit sd kartu v pc?

Krok 1: Otevřete Správce disků pomocí pravým kliknutím na tlačítko Start a potom klepněte na tlačítko Správa disků volba. Krok 2: V nástroji Správa disků nejprve zkontrolujte, zda se zobrazuje karta SD. Stejně jako jiná vyjímatelná zařízení se karta SD také zobrazuje jako vyměnitelné zařízení. Jak aktivovat pametovou kartu? 1 Spusťte aplikaci „Nastavení“ a klepněte na položku „Údržba zařízení“ nebo „Péče o zařízení“. 2 Klikněte na „Úložiště“. 3 Vyberte ikonu „Další možnosti“ a poté zvolte „Nastavení úložiště“. 4 Klepněte na „SD karta“ a „Formát“.

Také, jak formátovat sd kartu v pc?

Pokud máte telefon s Androidem, můžete SD kartu formátovat přímo v telefonu. Je to jednoduché a nepotřebujete k tomu ani žádný jiný program. Stačí si otevřít menu Nastavení. Zde byste měli mít menu Úložiště, kde pod nadpisem Přenosné úložiště vyberete možnost SD karta (někdy je označená také jako Micro SD). Jak odblokovat SD kartu? Když na kartu nemůžete uložit žádné soubory, patrně jste si náhodně zamkli zámek „Lock“ na kartě. To je malý plastový přepínač, který se většinou nachází v levém horním rohu karty. Přesuňte přepínač do polohy „unlock“, vložte kartu do čtečky a znovu zkontrolujte, zda už na ni lze zapisovat, nebo ne.

Jak obnovit Zformátovanou SD kartu?

Jak obnovit soubory po formátování karty SD

V počítači můžete stáhnout a nainstalovat službu FoneLab Data Retrieve. Ujistěte se, že jste do počítače vložili naformátovanou kartu SD. Poté spusťte aplikaci a pokračujte. Vyberte typy dat, které chcete obnovit.
Můžete se také zeptat, jak povolit přístup k sd kartě? Uložení souborů na SD kartu

  1. V zařízení Android otevřete aplikaci Files by Google . Jak zobrazit úložný prostor.
  2. Vlevo nahoře klepněte na ikonu možností Nastavení .
  3. Zapněte možnost Uložit na SD kartu.
  4. Zobrazí se výzva k udělení oprávnění. Klepněte na Povolit.

Můžete se také zeptat, jak zprovoznit sd kartu v mobilu?

V telefonu Android vstupte do Nastavení/Úložiště a volbu Formátovat kartu. Pokud se karta tváří jako poškozená nebo ji zařízení vůbec nezobrazuje, vyzkoušejte formátování v počítači Windows. Nezapomeňte, že formátování každého disku nebo paměťové karty nenávratně smaže veškeré soubory. Jak nastavit ukladani na SD kartu Xiaomi? Úložiště na kartě Xiaomi SD můžete nastavit několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je použití sady Mi PC Suite, což je bezplatný software, který umožňuje spravovat soubory v zařízení Xiaomi. Dalším způsobem je použití správce souborů třetí strany, například 7-Zip nebo WinRAR, k extrakci souborů z karty SD.

Proč mi nejde naformátovat SD karta?

Důvodů, proč nelze kartu SD naformátovat, může být celá řada. Může se jednat o uzamčenou kartu SD, poškozený systém souborů nebo problém se čtečkou karet SD. Pokud je karta SD uzamčena, musíte ji před formátováním odemknout. Pokud je souborový systém poškozen, bude nutné jej před formátováním karty SD opravit. Pokud je problém se čtečkou karet SD, budete muset čtečku karet SD vyměnit.

By Lohse Soiro

Jak naformátovat 64GB na FAT32? :: Jak vypnout dotykovou obrazovku Windows 7?
Užitečné odkazy