Domovská stránka > J > Jak Zobrazit Historii Volani?

Jak zobrazit historii volani?

Zobrazení historie hovorů

 1. Spusťte aplikaci Telefon .
 2. Klepněte na ikonu hodin .
 3. U každého hovoru na seznamu se zobrazuje jedna nebo více z těchto ikon: Zmeškané hovory (červená ikona) Přijaté hovory (modrá ikona) Odchozí hovory (zelená ikona)

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak zvýšit historii hovorů iphone?

Jak zvýšit historii hovorů

 1. K instalačnímu programu přistupujeme z iPhone.
 2. Hledáme a instalujeme Oprava historie hovorů
 3. Kompletně restartujeme iPhone.
Jak vymazat historii hovorů? při zobrazení seznamu volání stiskněte tlačítko 3 malé tečky vpravo nahoře z obrazovky telefonu. Na obrazovce se zobrazí několik možností, stiskněte Smazat záznamy. V této fázi manipulace musíte prostě zkontrolujte hovory, které chcete odstranitPak stiskněte smazat ve spodní části obrazovky.

Jak zobrazit historii volání iPhone?

Zobrazení a smazání historie hovorů na iPhonu

 1. Otevřete aplikaci Telefon a klepnutím na Historie zobrazte seznam posledních hovorů.
 2. Klepněte na Upravit.
 3. Smažte celou historii nebo vybraný hovor. Jestli chcete smazat celou historii, klepněte na Smazat a pak na Smazat historii.
Jak funguje aplikace duo? Google Duo můžete využít k hlasovým hovorům a videohovorům. Všechny hovory se uskutečňují prostřednictvím vašeho mobilního datového tarifu, případně přes Wi-Fi. Nespotřebovávají tedy minuty na volání mobilem. Pokud využíváte mobilní data, můžou se vám účtovat poplatky.

Lidé se také ptají, jak získat výpis hovorů?

Jak si Podrobný výpis služeb objednat?

 1. online v Můj T‑Mobile.
 2. posláním SMS ve tvaru: VYPISSLUZEB A E (pro elektronický výpis) na číslo 4603.
Jak zjistit příchozí hovory? Příchozí hovory se dají zjistit na základě tzv. identifikace zlomyslného volání (i když se o zlomyslné hovory nejedná) – výpis je možný zajistit pouze pro 1-5 telefonních čísel, která na vaše číslo volají, za poplatek 252 Kč vč. DPH.

Jak nastavit zmeškané hovory?

Otevřete Nastavení, vyhledejte a klepněte na možnost Aplikace, poté vyhledejte a klepněte na možnost Kontakty. Přejděte do nabídky Správa upozornění > Povolit upozornění a zapněte možnost Odznaky na ikonách aplikací (není k dispozici ve všech modelech telefonů). Co to je odchozí hovor? Typ deníku je Telefon. Předvyplňuje se čas, kdy hovor začal. Pokud má uživatel v okně deníku zobrazené pole Telefon, doplní se automaticky číslo volajícího (příchozí hovor) či volaného (odchozí hovor).

Co je to tty?

Pokud chcete na telefonu poslouchat a mluvit bez textové podpory, klepněte na TTY vypnuto. Pokud chcete obousměrně používat psaný text, klepněte na Úplný režim TTY. Pokud chcete psát text a slyšet odpověď druhé osoby nahlas, klepněte na TTY HCO.

By Krongold

Proč nevidí počítač můj mobil? :: Jak skrýt všechny ikony na ploše?
Užitečné odkazy