Domovská stránka > J > Jak Zobrazit Programy Po Spuštění?

Jak zobrazit programy po spuštění?

Na tlačítku Start klikněte „pravým myšítkem“ a zde také vyberte odkaz Správce úloh. Zde najeďte na záložku Po spuštění. Uvidíte seznam programů a aplikací spuštěných po startu operačního systému Windows10.

Přečtěte si více

Jak vypnout automaticke zapinani aplikací?

2.Přes nastavení Windows

  1. Klikněte pravým tlačítkem na ikonu Start/Windows.
  2. Zvolte "Aplikace" a pak vlevo dole "Po spuštění"
  3. Posouvacím spínačem můžete povolit nebo zakázat aby se aplikace zapínala při spouštění windows.
Jak nastavit aplikace po spuštění? Jak přidat program tak, aby se automaticky zapnul po startu Windows? Otevřete cestu C:\Users\<uzivatelske_jmeno>\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup. Do složky přetáhněte zástupce programu, který chcete spouštět po startu. Při příštím zapnutí PC se program automaticky zapne.

Jak vypnout programy běžící na pozadí?

Zastavení spouštění většiny aplikací na pozadí

  1. Vyberte Start a pak vyberte Nastavení > ochrana > pozadí.
  2. V části Aplikace na pozadí se ujistěte, že možnost Povolit aplikacím běžet na pozadí je nastavená na Vypnuto.
Jak najít spuštěné programy? záložka Procesy, sloupce Procesor a Paměť. Přehled využití PC viz záložka Výkon.

A další otázka, jak přidat soubor po spuštění?

Stiskněte kombinaci kláves [Windows]+[R]. Do okna »Otevřít« napište »shell:startup« a potvrďte klávesou [Enter]. V Průzkumníku souborů se otevře složka Po spuštění aktuálně přihlášeného uživatele. Do této složky přetáhněte zástupce programů, které chcete spouštět automaticky po startu systému. Jak vypnout automaticke zapinani Discordu? Z kontextové nabídky vyberte »Správce úloh«. Ve Správci úloh se přepněte na kartu »Po spuštění«. Zde uvidíte seznam aplikací spouštěných po startu operačního systému. Automatické spouštění vybrané aplikace můžete zakázat tak, že kliknete pravým tlačítkem myši na řádek aplikace a z nabídky vyberte »Zakázat«.

Jak zakázat spuštění Discordu?

Otevřeme Správce úloh a na kartě Domů vyhledáme Discord, klikneme na něj pravým tlačítkem a vybereme „Zakázat“:

  1. PoznámkaMůžete také vybrat Discord a dole kliknout na tlačítko „Zakázat“.
  2. Zakažte automatické spouštění systému Discord v systému Windows 10 z aplikace.
  3. Krok 2.
  4. Krok 3.
Také, jak vypnout aplikace po spuštění mac? Zakázání aplikací po spuštění systému mac lze provést několika různými způsoby. Nejběžnějším způsobem je přejít do Předvoleb systému, kliknout na panel předvoleb Uživatelé a skupiny a poté kliknout na kartu Přihlašovací položky. Zde můžete kliknout na název aplikace, kterou chcete zakázat, a poté kliknout na tlačítko "-" ve spodní části panelu. Tím aplikaci odstraníte ze seznamu přihlašovacích položek a po spuštění počítače Mac se již nebude automaticky spouštět.
Dalším způsobem, jak zakázat aplikace po spuštění počítače mac, je použít nástroj třetí strany, například LaunchControl. LaunchControl je panel předvoleb, který umožňuje spravovat všechny různé spouštěcí agenty a démony na vašem macu. Pomocí něj můžete zakázat automatické spouštění určitých aplikací nebo démonů při startu.
Pokud chcete aplikaci z počítače mac zcela odstranit, můžete použít nástroj, jako je AppCleaner. AppCleaner vyhledá všechny soubory spojené s aplikací a poté je z počítače mac odstraní. Tím aplikaci zcela odstraníte a zabráníte jejímu automatickému spouštění při startu.

Jak nastavit spuštění programů po startu Windows 10?

To lze provést několika způsoby:
1. Použijte složku Startup
Složka Startup je speciální složka, která obsahuje seznam zástupců aplikací, které se automaticky spustí při startu systému Windows 10. Chcete-li se k této složce dostat, otevřete nabídku Start a do vyhledávacího řádku zadejte "Startup".
2. Použití Správce úloh
Správce úloh je nástroj, který umožňuje zobrazit a spravovat všechny procesy a programy spuštěné v počítači. Správce úloh otevřete stisknutím kláves CTRL+SHIFT+ESC na klávesnici.
Po otevření Správce úloh klikněte na kartu "Spuštění". Zobrazí se seznam všech programů a procesů, které jsou nastaveny tak, aby se automaticky spouštěly při spuštění systému Windows 10.
3. Použití Editoru registru
Editor registru je nástroj, který umožňuje zobrazit a upravit nastavení počítače. Chcete-li získat přístup k Editoru registru, stiskněte na klávesnici klávesy Windows + R. Tím se otevře dialogové okno "Spustit".
V dialogovém okně "Spustit" zadejte "regedit" a stiskněte klávesu Enter.
Po otevření Editoru registru přejděte na následující klíč:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
Tento klíč obsahuje seznam všech programů, které jsou nastaveny tak, aby se automaticky spouštěly při spuštění systému Windows 10. Na tomto klíči jsou uvedeny všechny programy, které se mají automaticky spouštět.

By Bollay Padmanabhan

Proč se nezobrazuje externí disk v tomto počítači? :: Jak poznam že mě na Viber nekdo zablokoval?
Užitečné odkazy