Domovská stránka > J > Jak Vyčistit Počítač Aby Byl Rychlejší?

Jak vyčistit počítač aby byl rychlejší?

14 způsobů, jak zrychlit počítač:

 1. Zakázat programy spouštějící se při startu systému.
 2. Odstranění nechtěných programů
 3. Vyčištění registrů
 4. Uvolnění místa na pevném disku.
 5. Defragmentace pevného disku.
 6. Vypnutí antivirové ochrany v reálném čase.
 7. Odstranění nepotřebných doplňků webového prohlížeče.
 8. Vypnutí stránkování

Přečtěte si více

Co dělá defragmentace disku?

Defragmentace disku je proces eliminace fragmentace souborů; fragmentace souborů způsobuje, že soubory jsou po operacích s diskem „rozházené“. Fragmentace souborů výrazně snižuje výkonnost PC a serverů zejména při intenzivních vstupně/výstupních operacích. Jak optimalizovat disk? Zakažte programy, které jsou při automatickém spouštění nepotřebné. Změňte, které aplikace se spouštějí automaticky při spuštění ve Windows 10 . 5. Spuštění více antivirových programů může zpomalit systém.

Jak na formátování disku?

Klepněte na ikonu Prohledat ve Windows (lupa v levém dolním rohu), napište počítač a následně klepněte na Tento Počítač. Pravým tlačítkem myši klepněte na disk, který chcete formátovat a vyberte volbu Formátovat. Jak si uvolnit místo na disku? Postup: Přejděte na Start > Nastavení > Systém > Úložiště > Uvolnit místo teď.

Také, co dělat když mám plný disk?

Když nemáte dost volného místa na hlavním disku, pusťte se do datové očisty. Začněte ale u svých vlastních souborů, které jste na disk někdy nahráli či stáhli. Projděte si také nainstalované aplikace a programy. Nezapomeňte vysypat koš a koukněte se třeba také na velikost mezipaměti v internetovém prohlížeči. Jak zvětšit místo na disku C? Pravým tlačítkem myši klikněte na ikonu Windows na ploše a klikněte na možnost Správa disků. Klikněte pravým tlačítkem myši na možnost Data (D:), vyberte Odstranit svazek a klikněte na tlačítko Ano. Zobrazí se nepřidělený oddíl. Klikněte pravým tlačítkem myši na možnost Windows (C:) a vyberte možnost Rozšířit svazek.

Jak se čistí notebook?

Do teplé mýdlové vody ponořte utěrku. Poté z utěrky vytlačte většinu vody, tak aby z ní nic nekapalo. Vlhkou utěrkou otřete horní i spodní kryt notebooku. Dávejte si pozor hlavně na chladící otvory. Když to vezmeme v úvahu, jak vymazat vše z počítače? 5 způsobů, jak zrychlit počítač

 1. Promazání programů Projděte si v počítači všechny programy.
 2. Zakoupení SSD. Jak už je z nadpisu patrné, tato metoda se neobejde bez investování peněz.
 3. Oprava registrů a smazání zbytečných souborů S oběma úkoly pomůže program s názvem Ccleaner.
 4. Uvolnění místa na disku.
 5. Nastavení „po spuštění“

Když to vezmeme v úvahu, jak vyčistit celý počítač?

Mnohem efektivnější je použít sprej se stlačeným vzduchem nebo kompresor. (Pokud nedisponujete ani jedním, můžete se samozřejmě pokusit vyfoukat prach pumpičkou na kola nebo dokonce ústy. Tímto způsobem však PC zbavíte prachu jen částečně.)

By Gertrude Intriago

Jak zvysit vykon iPadu? :: Jak uvolnit místo na disku Windows 7?
Užitečné odkazy