Domovská stránka > J > Jak Vytvořit Zástupce Aplikace?

Jak vytvořit zástupce aplikace?

Pravým tlačítkem klikněte na název souboru aplikace a pak klikněte na Odeslat > Plocha (vytvořit zástupce). Na ploše se objeví zástupce aplikace.

Přečtěte si více

Jak nastavit ikony?

Abychom vstoupili do nastavení ikon, stiskneme položku Vzhled a chování. Hned prvním nastavením je Motiv ikon, což je přesně to, co ke změně ikon potřebujeme. Výběrem této položky se nám zobrazí všechny balíčky ikon, které máme v zařízení nainstalovány. K jejich aplikaci na ně stačí pouze ťuknout. Jak vytvořit ikonu aplikace Android? aplikace

 1. Podržte aplikaci, potom prst zvedněte. Pokud aplikace nabízí zkratky, zobrazí se jejich seznam.
 2. Klepněte na zkratku a podržte ji.
 3. Přetáhněte zkratku na požadované místo. Zdvihněte prst.

Jak zmenit ikonky aplikaci?

Jak změnit ikonu aplikace

 1. Otevřete hlavní okno aplikace.
 2. Klikněte na tlačítko. v dolní části okna. Otevře se okno Nastavení.
 3. Vyberte část Rozhraní.
 4. V části Ikona aplikace vyberte jednu z následujících možností: Standardní ikona.
Jak udělat zástupce složky? Pravým tlačítkem klikněte na soubor nebo složku, ke které chcete vytvořit zástupce. Klikněte na Přidat zástupce na Disk. Vyberte místo, kam chcete zástupce umístit. Klikněte na Přidat zástupce.

Jak udělat zástupce?

Vytvoření zástupce na ploše

 1. Otevřete File Station.
 2. Lokalizujte složku.
 3. Proveďte jednu z možností. Metoda. Postup. Použijte řádek nabídek. Zvolte složku. Klikněte na . Zvolte Vytvořit zástupce na ploše. Použijte kontextovou nabídku. Klikněte na složku pravým tlačítkem. Zvolte Vytvořit zástupce na ploše.
Jak změnit ikony Xiaomi? Pokud netrváte na výchozí obrazovce od Xiaomi, doporučuji nainstalovat aplikaci Nova Launcher, následně podržet prst na ikoně Pošta – Upravit – kliknout na ikonu – Předdefinované a vybrat si jinou ikonu.

Jak uspořádat ikony na ploše?

Všechny ikony a miniaplikace na ploše zorganizujete tak, že položku podržíte, a když se aktivuje režim pro přetahování, umístíte ji jinam. Položky se automaticky zarovnávají k neviditelné mřížce. Ikona zabere pozici jednu, zatímco miniaplikace jich pojme několik. Také, jak změnit ikonu na ploše? Do volné oblasti plochy klepněte pravým tlačítkem myši. Z místní nabídky následujte odkaz Přizpůsobit. Pomocí seznamu rychlých odkazů následujte odkaz Změnit ikony plochy. Jednotlivé ikony aktivujte pomocí zaškrtávacích polí v sekci Ikony na ploše.

Jak vytvořit vlastní ikony na Android?

Vytvořte si vlastní ikony s šikovnou aplikací Adapticons

 1. Aplikace Adapticons vám umožní předělat jakékoliv vaše ikony přesně podle vašich představ.
 2. Lze upravit jejich tvar, barvy, velikost, rotaci, jméno aplikace a mnohé další

By Malley Mee

Jak dát ikonu na plochu PC? :: Co provede funkce ne?
Užitečné odkazy