Domovská stránka > J > Jak Vynutit Ukončení Aplikace Na Mac?

Jak vynutit ukončení aplikace na Mac?

Stiskněte současně tyto tři klávesy: Alt, Command a Esc. Nebo v nabídce Apple () v pravém horním rohu obrazovky zvolte Vynutit ukončení. (To je zhruba jako stisknutí Ctrl-Alt-Del na PC.) V okně Vynutit ukončení vyberte požadovanou aplikaci a klikněte na Vynutit ukončení.

Přečtěte si více

Jak ukončit Word?

V případě, že máte stránku s textem nebo obrázky a rozhodli jste se, že ji chcete celou odstranit, aniž byste si rozhodili například formátování obsahu, dosáhnete toho pomocí klávesové zkratky Ctrl + G. Klikněte kamkoliv na stránku, kterou chcete odstranit, a použijte klávesovou zkratku Ctrl + G. Lidé se také ptají, jak zavrit okno mac? Na svém Macu proveďte kteroukoli z následujících akcí:

  1. Zavření jednoho okna: V levém horním rohu okna klikněte na červené tlačítko Zavřít nebo stiskněte kombinaci kláves Cmd-W.
  2. Zavření všech otevřených oken aplikace: Stiskněte Alt-Cmd-W.

A další otázka, jak vypnout zaseknutý program?

Ukončení programu/procesu pomocí Správce úloh

Spusťte Správce úloh pomocí klávesové zkratky [Ctrl]+[Shift]+[Esc]. Kliknutím na »Více informací« přepnete Správce úloh do režimu úplného zobrazení. Na kartě Procesy vyberte program, který chcete ukončit a klikněte na tlačítko »Ukončit úlohu« nebo stiskněte klávesu [Del].
Jak spustit Správce úloh? Jak tedy spustit Správce úloh nejrychlejší cestou? Mnoho uživatelů spouští Task manager pomocí klasického trojhmatu [Ctrl]+[Alt]+[Del] a volbou Správce úloh v zobrazeném seznamu možností. Také to lze prostřednictvím menu Poweruser, které zobrazíte kombinací [Windows]+[X] a výběrem položky Správce úloh.

Jak odinstalovat program na Mac?

Smazání aplikace pomocí Finderu

  1. Najděte aplikaci ve Finderu.
  2. Přetáhněte aplikaci do koše nebo ji vyberte a zvolte v nabídce Soubor > Přesunout do koše.
  3. Pokud budete požádáni o přihlašovací údaje, zadejte uživatelské jméno a heslo účtu správce Macu.
  4. Chcete-li aplikaci smazat úplně, zvolte Finder > Vysypat koš.
Jak vypnout Max? Upozornění: Před zapnutím telefonu do něj musíte vložit SIM kartu.
  1. Zapněte telefon: Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nerozsvítí displej.
  2. Zadejte PIN-kód. Pokud zadáte nesprávný PIN kód třikrát po sobě, SIM karta se zablokuje.
  3. Vypněte telefon: Stiskněte zároveň horní tlačítko hlasitosti a boční tlačítko.

Jak spustit aplikaci pro Windows na Macu?

Crossover. Crossover je aplikace, za kterou stojí vývojáři z Codeweavers. Tato aplikace staví na open-source softwaru s názvem Wine, která dokáže spustit Windows aplikace přímo z plochy macOS, a to bez nutnosti využití virtualizace. Jak vložit konec stránky ve Wordu? Značku konce stránky můžete ve Wordu vložit několika způsoby. Jedním ze způsobů je vložení přerušení stránky. To provedete tak, že přejdete na kartu Vložení a klepnete na tlačítko Zlom stránky. Dalším způsobem je vložení zlomu oddílu. To provedete tak, že přejdete na kartu Rozložení stránky a kliknete na tlačítko Zlomy.

Jak udělat konec oddílu ve Wordu?

Existuje několik způsobů, jak ve Wordu vytvořit konec oddílu. Jedním ze způsobů je vytvořit vlastní značku konce tak, že přejdete na kartu Vložení a vyberete rozbalovací nabídku Symbol. V nabídce Symbol vyberte možnost Další symboly. V dialogovém okně Symbol vyberte kartu Zvláštní znaky. Poté přejděte dolů do části koncová značka a vyberte značku konce oddílu. Dalším způsobem, jak ve Wordu vytvořit značku konce oddílu, je vložení zlomu stránky. Za tímto účelem přejděte na kartu Vložení a vyberte rozbalovací nabídku Zlom stránky. Nakonec můžete konec oddílu ve Wordu vytvořit vložením zlomu oddílu. To provedete tak, že přejdete na kartu Rozložení stránky a vyberete rozevírací nabídku Zlomy. V nabídce Přerušení vyberte typ přerušení oddílu, který chcete vložit.

By Jump

Jak se zbavit prázdné stránky ve Wordu? :: Co dělat když se sekne iPhone a nejde vypnout?
Užitečné odkazy