Domovská stránka > J > Jak Vytáhnout Sim Kartu Z Telefonu?

Jak vytáhnout SIM kartu z telefonu?

Nástroj pro manipulaci se SIM kartou zasuňte do otvoru v pouzdře SIM karty na straně telefonu. Vysuňte pouzdro SIM karty z telefonu. Otočte SIM kartu tak, aby seříznutým rohem směřovala k seříznutému rohu pouzdra SIM karty. Vložte SIM kartu do pouzdra SIM karty.

Přečtěte si více

Jak otevřít přihrádku na SIM kartu?

Vložte standardní nástroj Huawei pro vysouvání SIM karty vertikálně do otvůrku na slotu pro SIM kartu (který se nachází na slotu SIM karty nebo vedle něj) lehce zatlačte, dokud slot nevyjede, a poté vyjměte slot na SIM kartu ven. Přesvědčte se, že jste nezaměnili otvor mikrofonu s otvorem slotu SIM karty. Jak Oriznout SIM na nano? Okraje oříznuté Nano SIM karty pak můžete jemně zahladit smirkovým papírem. Druhou možností je kartu oříznout speciálními kleštičkami, které koupíte v e-shopu přibližně za 100 korun. Jedná se o jednoduché a poměrně bezpečné řešení.

Kde sehnat nano SIM?

Výměna SIM za MicroSIM nebo NanoSIM

SIM kartu standardní velikosti vám vyměníme za MicroSIM nebo NanoSIM ve kterékoli O2 Prodejně.
Jak získat nano SIM kartu Vodafone? Prodejna Vodafonu - SIM kartu vám zde vyměníme na počkání. Stačí znát administrátorské heslo a mít u sebe doklad totožnosti. Linka péče o zákazníky - výměnu SIM karty si můžete domluvit s operátorem na čísle *77 (ze sítě Vodafone) nebo 800 77 00 77 (při volání z jiné sítě). SIMka vám přijde poštou do 2 pracovních dnů.

Může se také zeptat, jak otevřít mobil?

Nasaďte zadní kryt mobilního telefonu směrem k sobě a držte jej oběma rukama. Opatrně sejměte plášť ze strany protilehlé k bodu otáčení popsanému v předchozím odstavci. Pokud například zjistíte, že váš mobilní telefon má ve spodní části otočný bod, zkuste otevřít horní část smartphonu. Jak vyměnit SIM kartu v mobilu? Návod jak vložit SIM kartu do mobilu

 1. Nabijte telefon a poté jej vypněte.
 2. Použijte drátek, který je součástí balení
 3. Nemáte-li speciální drátek, použijte kancelářskou sponku.
 4. Zasuňte SIM do slotu.
 5. Přihrádku se sloty zasuňte zpátky do krytu telefonu.

Jak aktivuji SIM kartu?

Pokud si přejete SIM kartu aktivovat dříve, jen zkrátka uskutečníte hovor. Tím dojde k její aktivaci. Postupně se pak během několika málo hodin nastaví také roaming, internet v mobilu, MMS a další služby, pokud jste si je s operátorem dohodli. Jak aktivovat SIM kartu Xiaomi? Další možnosti řešení

 1. Otevřete Nastavení.
 2. Pokračujte do Aplikace.
 3. Otevřete Správa aplikací.
 4. Klepněte na tři tečky v pravém horním rohu.
 5. Z nabídky zvolte Zobrazit všechny aplikace.
 6. Vyhledejte a otevřete aplikaci Služba aktivace Xiaomi SIM karty.
 7. Otevřete Oprávnění aplikací.
 8. Zkontrolujte, zda je SMS v sekci Povoleno.

A další otázka, jak aktivovat novou sim kartu t mobile?

Aktivace SIM karty přes Zákaznické centrum

 1. Zavolejte na Zákaznické centrum T-Mobile 800 73 73 73 (nebo 4603 ze sítě T-Mobile) a sdělte nám potřebné údaje.
 2. SIM kartu spolu s předvyplněnou objednávkou vám zašleme poštou, vy SIM kartu převezmete a případně kontaktujete naše Zákaznické centrum s žádostí o aktivaci.

By Georgine Crosland

Jak psát web obrázek jako odkaz? :: Jak vložit SIM kartu do mobilu?
Užitečné odkazy