Domovská stránka > J > Jaký Android Tv Box?

Jaký Android TV Box?

Nejlepší Android TV boxy 2022

 • Nejlepší celkově Google Chromecast Google TV. Pro náročné Špičkový Android box TV, jenž vás překvapí rychlostí, výkonem i funkcemi.
 • Nejlepší cena/výkon. Xiaomi Mi Tv Box S. Zlatý střed.
 • Nejlepší levný (do 1 000 Kč) Xiaomi Mi TV Stick. Levný základ.

Přečtěte si více

Co umí Android TV?

Pomocí Android TV můžete sledovat filmy a seriály ze služeb YouTube, Netflix, Hulu, Disney+, HBO GO, Amazon Prime a mnoha dalších. Android TV však nabízí svým uživatelům mnohem více. Když to vezmeme v úvahu, jak udělat ze smart tv android tv? iGoogle Chromecast

Například můžete přes mobil pouštět na televizi YouTube. Každopádně od doby, co je v nabídce Chromecast Google TV, lze na tato zařízení i přímo instalovat aplikace podobně, jako na telefon telefon, chytrou televizi, nebo multimediální centra s Android TV / Google TV.

Také, jak udělat z obycejne televize chytrou?

Jak z klasické televize udělat chytrou

Jde prakticky o malé krabičky (o něco omezenější možnosti nabídne jiný typ, v podobě malého zařízení nazvaného TV Stick/dongle), které zvládnou jakožto nejzákladnější funkci nabídnout přehrávání obsahu skrze DLNA nebo HDMI. Přehrajete si s nimi hudbu nebo film třeba z flash disku.
Jak nainstalovat O2 TV na Android TV? Instalace aplikace O2 TV do Android TV

 1. Stáhněte si do počítače soubor O2 TV SK 1.3.12 APK.
 2. Tento soubor zkopírujte na flash/externí disk a zapojte jej do svého Android TV zařízení
 3. Stáhněte si některý z file managerů na Google Play (třeba File Commander)

Co je to multimediální centrum?

Multimediální centra jsou vhodná pro ty, kteří vlastní starší televizor a přejí si rozšířit jeho programy i funkce. Co vše multimediální centrum dokáže? Umožňuje přehrávat filmy, hudbu, videa a fotografie. S jeho pomocí lze přehrávat videa a pořady z Youtube, Netflix apod. A další otázka, jak připojit starou televizi k wifi? Jak to celé propojit je jednoduché, jednu část kabelu zapojte do volného portu na routeru a druhý „zezadu nebo z boku“ do televize. Téměř všichni poskytovatelé internetového připojení dnes už mají nastaveno automatické přidělování IP adres, takže poté, co vše propojíte, by vám měl internet na tv „naskočit“.

Co dokáže Smart TV?

Hlavní výhoda Smart TV je možnost přístupu k velké řadě “kanálů”, které nabízí televizní programy, filmy, hudbu bez nutnosti připojení k televitní anténě, nebo odběru kabelových a satelitních služeb. Jak poznat Android TV? Pro určení kategorie, do které televizor patří, přejděte na DOMOVSKOU obrazovku televizoru a porovnejte ji s níže uvedenými ilustracemi. Pro vstup do nabídky domovské obrazovky stiskněte na dálkovém ovladači tlačítko HOME. Pro vstup do nabídky domovské obrazovky stiskněte na dálkovém ovladači tlačítko HOME.

Tak co všechno umí chytrá televize?

Co dnes umí chytré televize

 • Nezapomeňte na HbbTV.
 • Přístup k domácím médiím zajistí DLNA.
 • Web, YouTube i Facebook jako samozřejmost.
 • Netflix, HBO GO, Voyo, Sledování.tv a další online služby.
 • Telefonování přes televizi.
 • Nechybí ani hry.
 • Těšit se můžete i na hudbu.
 • Další aplikace si doinstalujete stejně jako do telefonu.

By Pollerd

Jak ovládat Android TV mobilem? :: Co je saphi?
Užitečné odkazy