Domovská stránka > J > Jak Aktivovat Plugin?

Jak aktivovat plugin?

Google Chrome

Chcete-li to povolit, klikněte na tlačítko nabídky Chromu a výběrem Nastavení otevřete stránku Nastavení. Klikněte na Zobrazit pokročilá nastavení, klikněte na Nastavení obsahu v části Ochrana osobních údajů, přejděte dolů na Plug-iny a klikněte na Přehrát.

Přečtěte si více

Proč skončil flash?

Hlavním důvodem, o kterém už logicky tolik nemluvila, ale bylo bezpečnostní rizika související s využíváním Flashe. I kvůli tomu se od software postupně odklánělo čím dál víc vývojářů a tvůrců obsahu. Na oznámený konec Flash Playeru postupně reagovali i vývojáři hlavních prohlížečů. Jak hrát bloodmoon? Velkým lákadlem Bloodmoonu je pro hráče možnost stát se vlkodlakem. Nestane se ale tak, že se někde koupí nějaké lahvička s určitým lektvarem. Postava hráče musí být nakažena určitým druhem „šílenství“ (kousnutím od nějaké stejně nakažené potvory), které poté umožňuje nové možnosti.

V čem otevřít soubor SWF?

Soubor SWF je animace vytvořená pomocí programu Adobe Flash, kterou lze přehrát v přehrávači Flash Player nebo pomocí webového prohlížeče, ve kterém je nainstalován plugin Flash. Jak povolit pluginy v Chrome? Klikněte na ikonu nastavení a otevřete stránku Pluginy Chrome. Tím se jediným kliknutím otevře stránka Pluginy.

Tak jaký flash player?

Volán. Ruffle je další skvělá alternativa pro flash player Windows, Mac a Linux. Spíše než skutečný software, Ruffle funguje jako emulátor Flash Player. Ruffle můžete použít ve většině běžných prohlížečů, jako je Google Chrome a Microsoft Edge. Když to vezmeme v úvahu, jak vypnout rozšíření? Správa rozšíření

  1. V počítači spusťte Chrome.
  2. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Další nástroje. Rozšíření.
  3. Proveďte požadované změny: Zapnutí či vypnutí: Rozšíření zapněte nebo vypněte. Povolení v anonymním režimu: Vedle rozšíření klikněte na Podrobnosti. Zapněte Povolit v anonymním režimu.

A další otázka, kam se instaluje google chrome?

Funguje to tak doposud, oprava přišla po dlouhých letech až minulý týden. Yann Dago do kódu projektu Chromium přidal pravidlo, že 64bitové prohlížeče se správně nainstalují do C:\Program Files. Jak přidat rozšíření do opery? Rozšíření uložte na plochu a přejmenujte příponu

V Chromu otevřete stránku s rozšířeními: chrome://extensions/. Uchopte soubor a přetáhněte jej do středu okna Chromu, zobrazí se vám text „Nainstalujte přetažením“ – soubor pusťte a potvrďte přádání mezi rozšíření. Po instalaci bude rozšíření ihned funkční.

Co to je Flash?

Adobe Flash je zastaralá multimediální softwarová platforma, která se používá k produkci animací, bohatých internetových aplikací, desktopových aplikací, mobilních aplikací, mobilních her a videopřehrávačů webového prohlížeče.

By Nissy

Jak otevřít soubor VCF? :: Jak otevřít Adobe Flash Player?
Užitečné odkazy