Domovská stránka > J > Jak Přesunout Okno Z Druhého Monitorů?

Jak přesunout okno z druhého monitorů?

+ SHIFT + šipka - Přehození aktuálního okna na druhý monitor

Pokud používáte více monitorů zároveň, oceníte novou zkratku ve Windows 7 pro přesun okna pomocí Win + šipky.

Přečtěte si více

A další otázka, jak najít ztracené okno?

Najděte Windows pomocí kláves se šipkami a myší

Tato verze nepoužívá klávesy Shift ani Windows. Místo toho vám kurzor myši pomůže vrátit ztracená okna zpět na domovskou obrazovku.
Jak Prepinat obrazovky? Mezi režimy zobrazení přepínejte klávesovou zkratkou Win+P .

Stačí zapojit monitor do příslušného portu na počítači a Windows by na něj měl automaticky rozšířit plochu. Nyní můžete přetahovat windows mezi monitory. Pouze obrazovka počítače — Používá se pouze primární monitor (1).

Pokud jde o to, jak zmenšit velikost okna?

Měnit velikost oken, nebo je přesouvat, lze i čistě pomocí klávesnice. Pro přesun okna zmáčkněte Alt + F7 , pro změnu velikosti Alt + F8 . Pak pro přesun nebo změnu velikosti použijte kurzorové šipky a následně zmáčkněte Enter pro dokončení nebo Esc pro vrácení na původní místo a velikost. Jak zmenšit okno aplikace? Velmi pohodlně je možné uchycovat okna také pomocí klávesových zkratek – u aktivního okna stačí stisknout klávesu Windows v kombinaci se šipkou doprava nebo doleva. Pokud následně zmáčknete šipku nahoru nebo dolů, okno zmenšíte tak, že místo poloviny zabírá jen čtvrtinu okna.

Může se také zeptat, jak maximalizovat obrazovku?

Když chcete okno maximalizovat, chyťte jej za záhlaví a táhněte k horní části obrazovky, nebo na záhlaví dvojitě klikněte. K maximalizaci okna pomocí klávesnice držte zmáčknutou klávesu Super a zmáčkněte ↑ , nebo zmáčkněte Alt + F10 . Jak upravit obraz na monitorů? Klikněte pravým tlačítkem do prázdné oblasti plochy a vyberte možnost Nastavení zobrazení. V levém podokně klikněte na položku Obrazovka. V pravém podokně přejděte dolů a klikněte na možnost Upřesňující nastavení zobrazení. Pokud je k počítači připojeno více monitorů, vyberte monitor, jehož rozlišení chcete změnit.

Jak posunout obraz na monitorů?

Při nastavení monitoru zkuste využít funkci, která se jmenuje „Auto Adjustment“, případně „Auto Calibration“. Najdete ji v nabídce nastavení monitoru, případně pod samostatným tlačítkem „Auto“. Monitor si pak správné nastavení provede samostatně. Jak správně nastavit dva monitory? Nastavení dvou monitorů na Windows

  1. Vyberte Start a pak otevřete Nastavení .
  2. V části Systém vyberte Zobrazit .
  3. V rozevíracím seznamu vedle obrázku plochy si můžete vybrat, jak se bude vaše obrazovka promítá na displejích.
  4. Až vyberete nastavení, vyberte Použít.

Jak rozdělit obrazovku na dvě?

Poznámka: Klávesové zkratky pro rozdělení obrazovky je klávesa Windows + šipka doleva nebo doprava bez klávesu shift. Kromě přichycení okna na levou nebo pravou polovinu obrazovky je také možné přichytit čtyři kvadranty obrazovky.

By Zena Polkinghorn

Jak nastavit 3 monitory? :: Jak rozdělit obrazovku na dvě?
Užitečné odkazy