Domovská stránka > J > Jak Přehrát Mov Na Windows?

Jak přehrát MOV na Windows?

Přejděte na stránku stahování QuickTime Player a nainstalujte vhodnou verzi do počítače se systémem Windows 10. Krok 2. Pokud potřebujete přehrát soubor MOV, můžete na něj kliknout pravým tlačítkem a kliknout Otevřít se. Pak zvolte QuickTime Player přehrát soubor MOV.

Přečtěte si více

Co je koncovka MOV?

Soubor MOV je běžný formát souboru multimediálních kontejnerů vyvinutý společností Apple a kompatibilní s platformami Macintosh i Windows. Může obsahovat více skladeb, které ukládají různé typy mediálních dat a často se používají pro ukládání filmů a jiných videosouborů. Jak převést video z MOV do AVI? Nesjnáze můžete převést video ve formátu MOV například do AVI v programu nazvaném Convert MOV to AVI. Program je zdarma a nevyžaduje instalaci dalších programů. Convert MOV to AVI stahujte například zde. Chcete-li výsledný soubor jako AVI, zvolte podle obrázku volbu XVID.

A další otázka, jak snížit velikost videa mov?

Zde důrazně doporučujeme výkonný software pro kompresi videa, Video Converter Ultimate který vám pomůže zmenšit velikost souboru MOV. 1. Video Converter Ultimate je výkonný nástroj pro úpravy videa, který dokáže zmenšit velikost souboru MOV při zachování původní kvality obrazu. Jak udělat z MOV MP4? Metoda 1.online-convert.com

  1. Krok 1: Zvolte Video Convert a stiskněte převrácený trojúhelník v poli a vyberte "Convert to MP4".
  2. Krok 2: Kliknutím na „Vybrat soubor“ vyberete videa MOV ze svého počítače nebo vložte adresu URL videa MOV, které chcete převést na MP4 online.

Jak zmensit velikost video?

Krok 1Otevřete kompresor MP4 online na mp4compress.com v libovolném prohlížeči. Krok 2> Klikněte Zvolte soubor přidat svůj soubor MP4. Poté klikněte na Nahrajte soubor videa nahrát video MP4. Krok 3Online video kompresor automaticky komprimuje video MP4. Jak zmenšit formát videa? Apowersoft Online Video Compressor

  1. Otevřete svůj oblíbený prohlížeč a navštivte oficiální stránku programu.
  2. Kliknutím na ikonu „+“ přidáte video MP4, které chcete komprimovat.
  3. Jakmile je video nahráno, vyberte požadovaný typ komprese a stiskněte tlačítko „Komprimovat“.
  4. Poté počkejte, dokud process zmenšení neskončí.

Když to vezmeme v úvahu, jak se komprimuje video?

Komprimujte video ve třech krocích

  1. Nahrajte video. Klikněte na "+" pro přidání videa ke kompresi.
  2. Vyberte typ nebo rozlišení Vyberte požadované kompresní typy a rozlišení videa.
  3. Spusťte komprimaci. Klikněte na tlačítko "Komprimovat" pro spuštění programu a zahájení komprese.
Pokud jde o to, jak konvertovat video? Existuje několik způsobů, jak převést video:
1. Použijte online konvertor videa. Jedná se o webové stránky, na které můžete nahrát své video a poté si vybrat, do jakého formátu jej chcete převést.
2. Použijte software pro úpravu videa. Jedná se o software, který si můžete stáhnout a nainstalovat do počítače. Jakmile budete mít software k dispozici, můžete video otevřít a poté jej exportovat do požadovaného formátu.
3. Použijte mobilní aplikaci. Existuje několik aplikací, které můžete použít ke konverzi videa. Tyto aplikace mají obvykle jednoduché rozhraní a umožňují vybrat formát, do kterého chcete video převést.

Lidé se také ptají, jak zmensit velikost videa do mailu?

Existuje několik způsobů, jak zmenšit velikost videa v e-mailu. Jedním ze způsobů je komprese souboru videa pomocí nástroje pro kompresi souborů, jako je 7-Zip nebo WinRAR. Tím se zmenší velikost souboru videa, aniž by se snížila jeho kvalita. Dalším způsobem je použít program pro úpravu videa a snížit rozlišení videa. Tím se rovněž sníží velikost souboru bez snížení kvality.

By Twelve

Jak zmenšit video zdarma? :: Jak funguje Blu ray?
Užitečné odkazy