Domovská stránka > J > Jak Spustit Exe Soubor V Cmd?

Jak Spustit EXE soubor v cmd?

Poté, co jste v cestě ke složce cílového programu, můžete psát Start za vybranou cestou k souboru v CMD a stiskněte Enter spustit soubor exe v příkazovém řádku. Nahraďte „filename.exe“ názvem cílového programu, např. spusťte wmplayer.exe .

Přečtěte si více

Jak ve Windows otevřete příkazový řádek?

Klepnutím pravým tlačítkem myši na ikonu Win v levém dolním rohu plochy Windows 10 nebo současným stisknutím kláves Win + X na klávesnici vyvoláte nabídku Power Users Menu (nazývaná také nabídka WinX). Poté z nabídky vyberte příkazový řádek (Admin) a otevřete příkazový řádek jako správce. Jak otevřít příkazový řádek ve složce Windows 10? Spuštění příkazového řádku pomocí [Windows]+[X]

Další možností je spuštění příkazové řádky jako správce pomocí kontextové nabídky otevřené klávesovou zkratkou [Windows]+[X]. Z otevřeného menu vyberte možnost »Příkazový řádek (správce)«.

Jak otevrit slozku?

Otevření souboru v jiné aplikaci

 1. Přejděte na adresu drive.google.com.
 2. Pomocí svého uživatelského jména a hesla se přihlaste k účtu Google. Přečtěte si, jak obnovit svoje uživatelské jméno nebo heslo.
 3. Klikněte pravým tlačítkem na soubor.
 4. Umístěte kurzor na možnost Otevřít v aplikaci.
 5. Vyberte aplikaci.
Jak Spustit příkaz? Spuštění příkazového řádku pomocí příkazového řádku

Stačí v již otevřeném okně příkazového řádku zadat příkaz start cmd.exe a stisknout klávesu Enter.

Podle toho, jak spustit run?

Jak otevřít Run - Příkazový řádek

Tady je návod. Otevřete příkazový řádek Windows 10 . Poté zadejte exe Shell ::: {2559a1f3-21d7-11d4-bdaf-00c04f60b9f0} v poli a stiskněte Enter pokračovat. Poté se otevře pole Spustit.
Také, co je příkazový řádek cmd? Příkazový řádek je program, který je součástí operačního systému Windows. Představuje uživatelské rozhraní, ve kterém uživatel s programy nebo operačním systémem komunikuje zapisováním příkazů do příkazového řádku - Jak pracovat s příkazovým řádkem.

Jak na Příkazový řádek?

Windows (české): Start → napsat na klávesnici „cmd“ → Příkazový řádek. Jak Spustit DOS program ve Windows 10? Instalace dosboxu

 1. Instalace dosboxu. Program stáhnete na webu Dosbox.com v sekci Downloads.
 2. Vyberte verzi pro Windows. (I pro nové Win 10).
 3. Stáhněte soubor DOSBox0. 74-win32-installer.exe a spusťte jej.
 4. Odsouhlaste licenci.
 5. Pokračujte na Next.
 6. Vyberte, kam aplikaci dosbox nainstalovat.
 7. Instalace je hotova.
 8. DOSBox návod.

Jak otevřít složku v příkazovém řádku?

Normálně máte dva způsoby, jak otevřít soubor pomocí cmd. Jedním z nich je přesunutí složky, ve které je soubor, druhým je otevření souborů přímo v příkazovém řádku. Příkazem cd se můžete přesunout do přesné složky, ve které se soubor nachází.

By Stanislaus Consiglio

Jak Spustit Příkazový řádek v BIOSu? :: Jak vytvořit skript?
Užitečné odkazy