Domovská stránka > J > Jak Vrátit Ctrl Z?

Jak vrátit Ctrl Z?

Budete to ale pravděpodobně dělat tak často, že se vyplatí zapamatovat si klávesovou zkratku Ctrl-Z. Vrátit zpět lze i vracení, Pokud jste nějakou akci vrátili zpět, můžete ji provést znovu volbou Upravit → Znovu z nabídky obrázku nebo použít klávesovou zkratku Ctrl-Y.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, co je ctrl z?

Klávesová zkratka Ctrl + Z je jakousi záchranou brzdou. Slouží totiž k návratu zpět. Tento záchranář bez ohledu na to, jaký program právě používáte, vám pomůže vrátit se k poslední akci. Co dělá zkratka Ctrl F? Ctrl

Ctrl + AVybrat vše
Ctrl + EZarovnání na střed (textový procesor)
Ctrl + FNajít
Ctrl + GDialogové okno Přejít na (textový procesor)

Podle toho, co znamená ctrl p?

Command-P Tisknout aktuální dokument. Command-S Uložit aktuální dokument. Command-W Zavřít okno v popředí. Chcete-li zavřít všechna okna aplikace, stiskněte Command-Alt-W. Co znamená zkratka Ctrl V? CtrlV (správný zápis je ve formátu Ctrl+V) je společně se sesterskou CtrlC (Ctrl+C) asi vůbec nejpoužívanější klávesovou zkratkou vůbec. Jejím smyslem je přenést, respektive vložit obsah uložený ve Schránce na konkrétní místo.

Také, co dělá ctrl s?

Reálně to vypadá tak, že například Ctrl+S vyvolá pokyn „Uložit“, což se anglicky řekne „Save“ a tomu právě tomu odpovídá ono písmeno S. Jak se píše Hvezdicka na PC? Zatímco držíte pravý Alt, stiskněte klávesu pro pomlčku „-“, kterou najdete v pravé části klávesnice nalevo od tlačítka Shift. Po jejím stisknutí dojde k zápisu hvězdičky do místa, kde máte v dokumentu/programu umístěný kurzor. Většina klávesnic má ale přímo tlačítko hvězdičky na číselné straně klávesnice.

Co dělá Ctrl C?

Shift+Ins? Někdy v roce minulém moje polovice s překvapením zjistila, že se dá používat Ctrl+C a Ctrl+V. Ne že by nevěděla jako kopírovat a vkládat, ale věděla jenom o (z mého pohledu složitější) variantě Ctrl+Insert a Shift+Insert. Jak vypnout FN Lock? Opětovným současným stisknutím kláves FN a Caps Lock klávesu FN Lock vypnete.

Lidé se také ptají, jak vypnout funkci insert?

Jako klávesa Insert může sloužit i znak 0 na numerické klávesnici. Aktivace/deaktivace - kombinací kláves SHIFT+0.

By Archer

Jak udělat F5? :: Co znamená 6 smysl?
Užitečné odkazy