Domovská stránka > J > Jak Otevřít Přílohu V Pdf?

Jak otevřít přílohu v pdf?

Přidání přílohy

 1. Vyberte Nástroje > Upravit PDF > Více > Připojit soubor.
 2. V dialogovém okně Přidat soubory vyberte soubor, který chcete přiložit, a klikněte na tlačítko Otevřít.
 3. Aby bylo možné přílohu zobrazit v aplikaci Acrobat 5.0 nebo dřívější, proveďte jeden z následujících úkonů:
 4. Uložte PDF.

Přečtěte si více

Jak otevřít přílohu v emailu?

Otevření přílohy

 1. Pokud u přílohy ve zprávě klikněte na odkaz "Stáhnout", zobrazí se dialog vašeho prohlížeče, ve kterém si můžete zvolit, zda si soubor uložíte na disk vašeho PC nebo zda chcete soubor otevřít.
 2. Kliknete-li u přílohy na "Zobrazit", můžete si zobrazit náhled souboru přímo v prohlížeči.
Jak se v textu odkazuje na přílohy? Přílohy se uvádějí návěštím „Příloha č. “ následovaným číslem přílohy a názvem přílohy. Přílohy se číslují arabskými číslicemi a uvádějí se v seznamu příloh. Stránky se číslují arabskými číslicemi, v zápatí, průběžně v celé práci.

Také, jak převést soubor heic na jpg?

Jak převést fotku .HEIC do .JPEG

 1. Otevřete fotografii v aplikaci Náhled.
 2. V horní liště klikněte na Soubor a následně na Exportovat…
 3. Napište požadovaný název souboru a jeho umístění
 4. V řádku Formát: vyberte JPEG (nebo jakýkoli vámi preferovaný formát)
 5. Vyberte kvalitu, v níž se má fotka uložit.
 6. Zvolte Uložit.
Jak změnit typ souborů na JPG? Pomocí online nástroje aplikace Acrobat můžete rychle převést soubor PDF na obrázek ve formátu PNG, TIFF nebo JPG v libovolném webovém prohlížeči, jako je třeba Google Chrome. Stačí si vybrat preferovaný formát souboru. Acrobat pak během několika sekund soubor převede na obrázek v kvalitě, které můžete důvěřovat.

Jak změnit formát obrázku na JPG?

Převod na jakémkoliv počítači. Obrázek, který chcete převést do formátu JPEG, otevřete v nějakém grafickém editoru. Klikněte na "Soubor". Klikněte na možnost "Uložit jako". Jak zapnout Průzkumník souborů? Klikněte na tlačítko Start a zadejte "explorer". Pokud používáte Windows 8, stiskněte klávesu Windows pro zobrazení nabídky Start, a poté zadejte vyhledávání. Průzkumník Windows nebo Průzkumník souborů (Windows 8) by se měl objevit ve výsledcích hledání. Kliknutím na jeho ikonu Průzkumník otevřete.

Jak restartovat Průzkumník souborů?

Kombinací kláves [Ctrl] + [Shift] + [Esc] spusťte Správce úloh a přepněte na kartu »Procesy«. Vyhledejte proces »explorer.exe« a klikněte na něj pravým tlačítkem myši. Z kontextové nabídky vyberte možnost »Ukončit proces«. Nyní je třeba proces »explorer.exe« znovu spustit. Jak otevřít Průzkumník souborů? Průzkumníka souborů lze ve Windows 10 otevřít několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je kliknutí na ikonu Průzkumníka souborů na hlavním panelu. Dalším způsobem je stisknutí kláves Windows + E na klávesnici. Průzkumníka souborů můžete také najít v nabídce Start kliknutím na logo Windows v levém dolním rohu obrazovky a následným zadáním "File Explorer" do vyhledávacího řádku.

Jak změnit program na otevírání souborů?

Program pro otevírání souborů je program, který je přiřazen určitému typu souboru ve vašem počítači. Například pokud máte soubor .txt, je programem pro otevření souboru obvykle textový editor, jako je Microsoft Word nebo Poznámkový blok. Pokud máte soubor .jpg, je programem pro otevření souboru obvykle prohlížeč obrázků, například Microsoft Paint nebo Adobe Photoshop.
Chcete-li změnit program pro otevírání souborů určitého typu, musíte upravit asociaci souborů daného typu. To lze provést v Ovládacích panelech systému Windows.
Nejprve otevřete Ovládací panely a klikněte na položku "Programy". Poté v části "Výchozí programy" klikněte na možnost "Přiřadit typ souboru nebo protokol k programu".
Listujte seznamem typů souborů, dokud nenajdete příponu souboru, pro kterou chcete změnit program pro otevírání souborů. Poté klikněte na příponu souboru a klikněte na tlačítko "Změnit program".
Vyberte nový program, který chcete použít jako program pro otevírání souborů, a klikněte na tlačítko "OK".

By Flam

Jak odstranit relaci? :: Jak hrát flash hry v roce 2021?
Užitečné odkazy