Domovská stránka > J > Jak Odstranit Systemovy Oddil?

Jak odstranit Systemovy oddil?

Odstranění diskového oddílu jednoduše

 1. V ovládacích panelech spusťte Nástroje pro správu.
 2. Vyberte správa počítače.
 3. Vyberte Uložiště
 4. Zvolte správa disků
 5. Klikněte pravým tlačítkem myši na požadovaný oddíl a zvolte odstranit oddíl.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, jak odstranit oddíl oem?

Velikost takového oddílu může často dosáhnout několika desítek gigabajtů. V některých případech je vhodné takový oddíl OEM / EISA odstranit, aby se systémový oddíl rozšířil kvůli volnému prostoru. Nejvhodnější je vytvořit / odstranit oddíly pomocí modulu snap-in. správce disků (Správa disků - diskmgmt. Když to vezmeme v úvahu, jak odstranit chráněný oddíl? Pokud jste si jisti, že je to ten správný disk (data budou smazána), můžete pomocí příkazu »clean« stávající diskový oddíl odstranit. Bude-li potřeba, můžete nový diskový oddíl vytvořit pomocí příkazu »create partition«.

Jak odstranit oddíl ve Wordu?

Pokud jste do dokumentu přidali konce oddílů, můžete jejich začátek a konec zobrazit nejsnadněji tak, že zobrazíte formátovací značky. Přejděte na Domů avyberte Zobrazit všechny netisknutelné znaky. Vyberte konec oddílu a stiskněte Klávesu Delete. Jak odstranit oddíl z flash disku? Jak odebrat oddíly z jednotky flash ve správě disků (pouze Windows 10 1703, 1709 a novější)

 1. Stiskněte Win + R na klávesnici, zadejte diskmgmt.
 2. V dolní části okna Správa disků najděte svůj flash disk, klikněte pravým tlačítkem na jeden z oddílů a vyberte možnost nabídky „Odstranit svazek“.

Jak se zbavit GPT?

Jak odstranit diskový oddíl GPT

 1. Spusťte příkazový řádek (Start – Spustit – CMD – Enter)
 2. Napište DISKPART, zmáčkněte Enter.
 3. Napište LIST DISK, zmáčkněte Enter.
 4. Vyberte příkazem „SELECT DISK číslo disku“ disk, který chcete „vyčistit“ (např.
 5. Příkazem CLEAN vyčistíte disk, poté konzoli ukončete příkazem EXIT.
Také, jak odstranit efi? Odstraňte systémový oddíl EFI nebo GPT ve Windows 10

V tomto případě můžeme přistupovat ke Správci disků a tam sledovat disk, který má být odstraněn. V tomto případě to bude disk 1. Poté přistoupíme jako administrátoři ke konzole příkazového řádku a tam spustíme příkaz „diskpart“.

Tak jak smazat svazky?

Jak odstranit svazek disku

Ve Správci disků, který najdete po kliknutím pravým myšítkem na Start, klikněte také pravým tlačítkem myši na svazek, který chcete odebrat a zvolte Odstranit svazek.
Jak smazat systémový disk? Zadáme příkaz „list disk“, díky kterému se zobrazí připojené fyzické disky – informace „Disk ###“. Zvolíme disk, který chceme vyčistit, obvykle to bývá první disk označený jako 0. Zadáme tedy příkaz „select disk 0“. Aktivujeme vymazání celého disku příkazem „clean“.

Jak skrýt Recovery disk?

Budete muset použít diskpart příkaz k odebrání písmene jednotky. Grafické rozhraní vám to nedovolí. V zobrazeném okně vyberte písmeno jednotky, které chcete odebrat, klikněte na tlačítko „Odebrat“ a poté klikněte na tlačítko „OK“. Každý oddíl má obecně pouze jedno písmeno jednotky.

By Terrell Amano

Jak spojit dva disky do jednoho? :: Jak se zbavit GPT?
Užitečné odkazy